Autor Wątek: Domy seniora  (Przeczytany 2598 razy)

alina66

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Domy seniora
dnia: 08 Maja 2017, 21:24
Witam ! tak myslę sobie że bardzo mało ogolnoie podejmuje sie taki wazny temat jak domy spokojnej starości, nie ma miejsc takich gdzie poczytamy o tym i poradzimy sie ....
 Są opinie o sklepach internetowych, poduktach a w tej dzidzinie wszystko jak w totolotku, albo trafi się dobrze albo najblizsza starsza osoba będzie cierpiała. Chyba czas na jakąś porządną informację nt świadczonych usług, tym bardziej jeżeli są to domy prywatne i płaci sie  niemałe pieniądze które często rozchodzą się na inne cele niz opieka nad powierzona osobą. Znalazłam fajną baze dobrych domów opieki oraz du,zo artykułów nt opieki nad seniorami
[font=Calibri","sans-serif]http://www.domisenior.pl/ to już krok naprzód więc zajrzyjcie tam bądz zapiszcie stronke przyda sie z pewnością
[/font]

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Domy seniora
dnia: 24 Stycznia 2018, 16:10
a  w stolic dom seniora dobry jakis mozecie polecic???

Walentowicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Domy seniora
dnia: 24 Stycznia 2018, 16:12
A Nowy Dwór Mazowiecki tez Cię interesuje? Jeśli tak to ja polecam Dom Rodzinny, to zakład opiekuńczo-leczniczy. Nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale od stolicy to dość niedaleko. Mają tam dobrych lekarzy, pielęgniarki, stałą rehabilitacje - jak senior jest schorowany to miejsce jest jak najbardziej na plus, bo opieka medyczna jest tam świetna.