Autor Wątek: Podziękowania dla rodziców  (Przeczytany 9854 razy)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Podziękowania dla rodziców
dnia: 28 Kwietnia 2015, 11:40
Robicie na weselu podziękowania dla rodziców ? W jakiej formie ?
Ja zastanawiam się nad tym i jestem niestety w kropce.. Wiem że rodzice mojego narzeczonego a szczególnie matka bardzo by chciała żeby podziękowania były uroczyste na weselu ale problem jest w tym że moi rodzice są po rozwodzie a matka w drugim małżeństwie i będzie zarówno ojciec jak i ojczym. Ojczymowi owszem mam za co dziękować ale ojcu już nie ...  co robić w tej sytuacji ? poradźcie coś dziewczyny

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Podziękowania dla rodziców
dnia: 28 Kwietnia 2015, 23:03
Kurcze, to faktycznie trudna sytuacja. A może powiedz przyszłej teściowej to, co nam tu napisałaś... Może zrozumie? Czy raczej nie można na to liczyć?

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Podziękowania dla rodziców
dnia: 29 Kwietnia 2015, 10:22
raczej wątpię .. ona jest tradycjonalistką podziękowanie musi być i koniec... próbowaliśmy z nią rozmawiać... a Przecież nie mogę dziękować tylko jej

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Ojj... z całym szacunkiem, do Twojej teściowej, ale jest chyba dość nieczuła :/

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Nie robimy podziękowań, bo ojciec mojego narzeczonego nie żyje, a matka zostawiła go, gdy był małym dzieckiem. I nawet nie pytam rodziców o zdanie.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Nie robimy z podziękowania dla rodziców wielkiego halo. Po prostu mówimy parę słów do mikrofonu i dedykujemy im piosenkę.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Nie robimy z podziękowania dla rodziców wielkiego halo. Po prostu mówimy parę słów do mikrofonu i dedykujemy im piosenkę.
Też myślałam o takiej formie bez zbędnych kombinacji , sytuacja i tak jest skomplikowana

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

rudamyszka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
To Twój slub i Twoja decyzja a jak tesciowa tego nie rozumie totrudno. Nie daj soba rządzić przed slubem bo poxniej bedzie gorzej:/

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
PRzed ślubem mojej siostry nasza babcia powiedziała, że jeśli nie będzie długiego białego welonu, to ona umrze. I nie bedzie zadnego wesela.

Welonu nie było. Babcia nie umarła ale oduczyła się manipulować :)

jagodaj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Według mnie sami możemy decydować co ma być, a czego nie ma być na weselu. Z podziękowaniem dla rodziców jest podobnie. U nas akurat nie ma takich problemów, więc będziemy je robić, ale też dodatkowo chcemy przygotować podziękowania dla gości weselnych https://www.jdstyle.pl/23-podziekowania-dla-gosci zostawiając na stoliczkach takie gustowne pudełeczka z czymś słodkim. Dla rodziców jednak ciągle nie wiemy co kupić. Moja siostra dawała im piękne bukiety kwiatów, a znajomi dla swoich zrobili prezentację multimedialną ze zdjęciami z młodości i wyświetlili w trakcie wesela :) My byśmy chcieli im dać coś praktycznego.