Autor Wątek: Zabawy oczepinowe  (Przeczytany 15002 razy)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Zabawy oczepinowe
dnia: 31 Stycznia 2015, 14:19
Czy w trakcie Waszego wesela będą zabawy oczepinowe? Jeśli tak, to jakie?

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 31 Stycznia 2015, 21:16
No właśnie... u nas nie będzie żadnych oczepin. Ja ich na ślubach innych ludzi zawsze nie znosiłam, uciekałam jak najdalej, uważałam, ze to robienie z ludzi głupków. Także nie zrobię tego swoim gościom.

malinkakate

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 26 Lutego 2015, 12:21
Ja nie lubie takich zabaw... u nas na weselu jako jedyna atrakcja bedzie tylko i wylacznie dla dzieciakow klauna na wesele dla dzieci.

« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2015, 10:23 wysłana przez PlanowanieWesela.pl »

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 26 Lutego 2015, 21:41
Jedyna atrakcja na weselu to klaun dla dzieci?? Sorry, ale nie wierzę w to. Robicie kinder bal czy przyjęcie weselne dla dorosłych ludzi?

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 27 Lutego 2015, 07:36
Też nie lubię takich zabaw, ale u mnie o dziwo goście, których do tej pory zaprosiliśmy, o oczepiny zaczęli się dopominać, także niestety będą...

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 27 Lutego 2015, 13:34
Ojjj, to ja chyba należę do zdecydowanej mniejszości :) Zawsze lubiłam zabawy oczepinowe i u nas takie też będą. Tylko oczywiście nie te, które z ludzi robią głupków :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 28 Lutego 2015, 00:47
Ojjj, to ja chyba należę do zdecydowanej mniejszości :) Zawsze lubiłam zabawy oczepinowe i u nas takie też będą. Tylko oczywiście nie te, które z ludzi robią głupków :)

Ja też lubię oczepiny. Zawsze można się powygłupiać, nie trzeba tego traktować zbyt serio. To tylko zabawy przecież :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 28 Lutego 2015, 23:54
Tylko oczywiście nie te, które z ludzi robią głupków :)
To są w ogóle takie? :P

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 28 Kwietnia 2015, 11:36
Ja osobiście nie cierpię takich zabaw, ale za to goście już tak dlatego ustaliliśmy z zespołem że oczepiny owszem będą ale takie zabawy które w miarę możliwości nie będą zbyt mocno ośmieszające a przy tym bez angażowania pary młodej.

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 28 Kwietnia 2015, 23:05
Bez angażowania pary młodej?? Ale super, a możesz podać kilka przykładów? Też bym takie chciała :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 29 Kwietnia 2015, 10:26
Jaka to melodia
 Do zabawy proszone są 3 panie. Zadaniem każdej z nich jest odgadnięcie tytułów piosenek granych przez orkiestrę. Osoba która odgadnie 3 utwory wygrywa nagrodę. Podstawą do odebrania nagrody jest zaśpiewanie fragmentu wybranej piosenki a cappella.



 Klamerki
 Do zabawy prosi się 3 najbardziej bawiące się pary na weselu. Świadkowie zawiązują oczy panom tak aby nic nie widzieli, następnie przyczepiają klamerki na ubraniu partnerki (klamerek jest 10). Zadaniem panów jest odnalezienie jak najszybciej 10 klamerek na ubraniu partnerki, komu ta sztuka się uda jako pierwsza wygrywa nagrodę.


Są jeszcze jakieś tam inne ale nie pamiętam już teraz.  Dla mnie ważne że ja nie musze nic robić tylko stać

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 02 Maja 2015, 22:15
SUPER!!!! Dziękuję bardzo!

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 03 Maja 2015, 09:37
Fantastycznie i ja z nich skorzystam! :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 07 Maja 2015, 09:53
Konkurs dla Panów. Potrzeba 5-6 mężczyzn. Panowie siadają na krzesełkach. Krzesełka ustawione obok siebie w szeregu

  • Panowie ściągają marynarkę i wieszają na oparciu krzesła na którym siedzą, następnie wstają z krzeseł i przesiadają się o jedno miejsce w prawo bądź w przód (zależy od ustawienia)
  • Panowie ściągają swój prawy bucik i stawiają obok prawej nogi krzesła. Następnie wstają z krzeseł i przesiadają się o jedno miejsce w prawo.
  • Panowie ściągają swój lewy bucik i stawiają obok lewej nogi krzesła. Przesiadają się ponownie o jedno krzesło w prawo
  • Panowie ściągają swoją prawą skarpetkę i wkładają do prawego buta stojącego przy prawej nodze krzesła na którym siedzą. Przesiadka w prawo
  • Panowie ściągają swoją lewą skarpetkę i wkładają do lewego buta stojącego przy lewej nodze krzesła na którym siedzą. Przesiadka w prawo
  • Panowie ściągają krawaty i kładą na oparciu krzesła (jak nie maja krawatów pożyczają od gości) Przesiadka w prawo
  • Panowie ściągają koszulę , wieszają na oparciu krzesła.



 A teraz panowie wstają, robią pięć kroków do przodu. I uwaga! Kiedy zacznie grać muzyka Panowie biegną do krzeseł i starają się jak najszybciej skompletować swoja garderobę. Zwycięża ta osoba, która jako pierwsza skompletuje swoje ubranie i oczywiście założy na siebie.


Na weselu mojej siostry była ta zabawa, była masa śmiechu i co najważniejsze bez udziału pary młodej Tylko krzesła zamiast w obok siebie były ustawione jedno za drugim

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

arabella

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • zespół na wesele lubuskie
Odp: Zabawy oczepinowe
dnia: 30 Listopada 2016, 15:23
Warto zamówić pokaz barmański i pokaz sztucznych ogni.