Autor Wątek: Prezent ślubny  (Przeczytany 51074 razy)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 20 Czerwca 2015, 22:08
Ja też pierwszy raz je widziałam jak siostra dostała taki w prezencie ślubnym i spodobały mi się straszliwie :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 25 Czerwca 2015, 16:52
Moja kuzynka dostała ostatnio piękne (i wiem, ze naprawdę niedrogie) albumy na zdjęcia. Naprawdę piękne. To też super pomysł.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 25 Czerwca 2015, 19:37
Bardzo mi się podoba pomysł albumów jako prezentu :) album na zdjęcia ślubne z inicjałami pary młodej to świetny pomysł 

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Drochanna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 18 Września 2015, 15:27
Fajne, bo przyda się na lata a taki powinien być ślubny prezent. Ja bym chciała, tak jak moja mama dostać piękny zestaw obiadowy na 12 osób. Ona dostała taki markowy, który służy jej już 35 lat. Widziałam takie w http://sklep.altom.pl/


Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 27 Września 2015, 20:44
Bardzo mi się podoba pomysł albumów jako prezentu :) album na zdjęcia ślubne z inicjałami pary młodej to świetny pomysł
No ja ostatnio widziałam gdzieś taki piękny, naprawdę cudny, z kartkami z papieru czerpanego i cholera bardzo niedrogi!

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 28 Września 2015, 23:39
W ten weekend byłam na weselu, gdzie Para młoda dostała od jej rodziców.,.. mieszkanie.... całkiem spoko, co? :)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 29 Września 2015, 20:47
W ten weekend byłam na weselu, gdzie Para młoda dostała od jej rodziców.,.. mieszkanie.... całkiem spoko, co? :)
Nooo... "całkiem" ;) Mam nadzieję, że JEŚLI będę kiedyś miała dzieci, to im też będę mogła sprawić taki prezent.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 03 Listopada 2015, 11:55
Taki prezent na pewno ułatwia start w dorosłość, ale i bez niego można sobie poradzić :)

magdalina

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 03 Listopada 2015, 16:36
Hej,
Moim skromnym zdaniem najlepsza jest koperta z kasą, znam to z własnego doświadczenia. Zawsze można coś odłożyć na przyszłość.
Pozdrawiam

Olesza

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 12 Listopada 2015, 01:22
Tak czy owak nie warto kupować prezentów bez uzgodnienia. Uważam, że lepiej zapytać młodych wprost niż kupować wg własnego uznania. Ostatnio byłam na weselu, gdzie młodzi przed ślubem odebrali klucze od nowego mieszkania i po prostu zrobili listę sprzętów domowych. My kupiliśmy dla nich konkretny piekarnik pod zabudowę: http://swiatelko.com.pl/piekarniki

daniel_098

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 23 Listopada 2015, 14:27
ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem są po prostu pieniądze, młodzi najlepiej wiedzą czego potrzebują. uzgadnianie z parą młodą formy prezentu wydaje mi się trochę niezręczną sytuacją, a kupowanie w ciemno jest w tym przypadku czystą loterią

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 28 Listopada 2015, 13:47
ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem są po prostu pieniądze, młodzi najlepiej wiedzą czego potrzebują. uzgadnianie z parą młodą formy prezentu wydaje mi się trochę niezręczną sytuacją, a kupowanie w ciemno jest w tym przypadku czystą loterią
To prawda, ja czułabym się bardzo głupio mówiąc rodzinie co mają mi kupić w prezencie, szczególnie że życie bywa przewrotne nie każdego stać żeby młodej parze fundować lodówkę czy piekarnik. Aczkolwiek ja w zaproszeniach prośby o pieniądze również nie zawarłam ponieważ jednak wolę pozostawić to gościom. Większość pewnie da pieniądze ale jeśli dostanę np pościel to też będę się cieszyć (pościeli nigdy dość).

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 12 Grudnia 2015, 11:04
 jeśli dostanę np pościel to też będę się cieszyć (pościeli nigdy dość).
Zwłaszcza takiej baaardzo ciepłej :)

Magiczna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Prezent ślubny
dnia: 14 Stycznia 2016, 11:26
Ja nie planuję robić listy prezentów ale wiem, że kilka osób chce mi zrobić prezent (raczej akcesoria do domu)
Ja bym się ucieszyła np z zestawu piknikowego albo huśtawki do ogrodu ;)

skywolf

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • Filmowanie z lotu ptaka wesel
Odp: Prezent ślubny
dnia: 15 Stycznia 2016, 14:00
Ciekawym i oryginalnym prezentem jest wynajęcie drona na ślub. Ujęcia są niesamowite. Zapraszam na stronię przykłądowy filmik z ujęciami:)
http://www.skywolf.pro/portfolio/niesamowite-wesele-z-drona/
Niesamowite wesele z lotu ptaka. Ujęcia z drona. www.skywolf.pro