Autor Wątek: Zamiast kwiatów  (Przeczytany 42088 razy)

mamazone

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-0
  • Mamazone.pl - serwis dla przyszłych i obecnych mam
    • Zobacz profil
    • http://www.mamazone.pl/
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 19 Maja 2015, 15:32
Z tymi lotkami to różnie bywa. Czasami zdarza się tak, że nic się nie wygra i wtedy szkoda tylko pieniędzy. Lepszymi pomysłami są: książki, wino, czekoladki ;) Albo nawet "lista drobiazgów" o której już wspomniano. Dzięki temu wiadomo co się parze młodej przynajmniej przyda. No i nie jest to wydawanie pieniędzy w błoto ;)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 19 Maja 2015, 17:50
Co do lotto muszę się z zgodzić z Tobą . Moja siostra miała bardzo dużo tych kuponów (było ponad 50kopert) w każdej po kilka kuponów i wygrała jakieś 10zł . nawet się nie opłacało jechać 30km po tą wygraną bo paliwo więcej by kosztowało.

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 26 Maja 2015, 21:55
A ja bym chciała dostać książki :) uwielbiam czytać i właśnie jestem na etapie tworzenia własnej biblioteczki :)
Oj książki to super prezent!! Tylko czy będziecie podawali przykładowe gatunki czy zaufacie wyborowi gości?

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 28 Maja 2015, 13:49
A ja bym chciała dostać książki :) uwielbiam czytać i właśnie jestem na etapie tworzenia własnej biblioteczki :)
Oj książki to super prezent!! Tylko czy będziecie podawali przykładowe gatunki czy zaufacie wyborowi gości?
Ja jestem w sumie typem człowieka który przeczyta każdą książkę , Lubię psychologiczne , i horrory ale romanse też czasami mi wpadną w ręce jak mam odpowiedni nastrój więc mnie to bez różnicy :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 29 Maja 2015, 16:33
Książki to świetny pomysł!

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 29 Maja 2015, 17:40
Dla kogoś kto tak jak ja uwielbia czytać to na pewno lepszy pomysł niż kwiaty. W mojej rodzinie w każdym domu jest minimum kilka półek z książkami więc w sumie tak już się utarło że na różne mniejsze okazje dajemy sobie książki, więc zamiast kwiatów myślę że fajny pomysł.

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 03 Czerwca 2015, 14:57
Ewentualnie coś pożytecznego można kupić , Ostatnio podobają mi się takie multiramy . Albo jakąś pościel , ręczniki , Tego żadna kobieta nie ma za dużo :)
 

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

jovisse

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 18 Czerwca 2015, 15:53
Za 3 tygodnie idę na ślub i para młoda zażyczyła sobie zabawki, które ma zamiar przekazać do pobliskiego domu dziecka..

Ja niebawem też biorę ślub i zastanawiam się nad winami..

Oczywiście mam jeszcze wiele innych dylematów.. jak np. barman na wesele :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 19 Czerwca 2015, 12:34
jeśli tworzycie piwniczkę z winami fajny pomysł. :) też myślałam nad zabawkami ale znam parę młodą która pojechała do domu dziecka w naszej okolicy po ślubie przekazać właśnie zabawki , pluszaki przybory które dostali ale pani nie była zadowolona, kręciła nosem,  więc zawinęli się i zawieźli to do pobliskiego przedszkola. Więc może najpierw dowiedz się czy będą zainteresowani w domu dziecka bo zostaniesz z pluszakami :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 20 Czerwca 2015, 21:19
Oj tak, to prawda, w sezonie ślubnym zwłaszcza domy dziecka w większych miastach mogą być przeładowane takimi upominkami i lepiej jest się upewnić.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 26 Czerwca 2015, 11:28
Ewentualnie można prosić o coś dla zwierzaków , schroniska też ucieszą się z karmy i zabawek ciągle słychać apele że brakuje dosłownie wszystkiego, od karmy przez zabawki i koce na zimę

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 28 Czerwca 2015, 20:03
Ewentualnie można prosić o coś dla zwierzaków , schroniska też ucieszą się z karmy i zabawek ciągle słychać apele że brakuje dosłownie wszystkiego, od karmy przez zabawki i koce na zimę
Albo można wybrać jakąś potrzebującą rodzinę i zrobić coś a'la ślubna Szlachetna Paczka.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 30 Czerwca 2015, 07:09
Ewentualnie można prosić o coś dla zwierzaków , schroniska też ucieszą się z karmy i zabawek ciągle słychać apele że brakuje dosłownie wszystkiego, od karmy przez zabawki i koce na zimę
Albo można wybrać jakąś potrzebującą rodzinę i zrobić coś a'la ślubna Szlachetna Paczka.
To jest świetny pomysł!!

magdunia1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 01 Sierpnia 2015, 17:05
Są różne pomysły odnośnie tego co można dać zamiast kwiatów. http://www.slubwbialej.pl/aktualnosci/zamiast-kwiatow/
Ja osobiście wolałabym kupon totka, ale gdybym była gościem i trafiła to już nie byłoby takie fajne:) Ostatnio byłam na weselu gdzie moja siostra cioteczna poprowiła właśnie o wino. Potem to wino stało na sali wiec można było sie napić jak ktoś nie chciał niczego innego.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 03 Sierpnia 2015, 22:18
Ja osobiście wolałabym kupon totka, ale gdybym była gościem i trafiła to już nie byłoby takie fajne:) 
Ciekawa jestem jak zwiększa się szansa na wygraną, jeśli jest 100 gości i każdy daje po 3 kupony :)