Autor Wątek: Pierwsza randka  (Przeczytany 10165 razy)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Pierwsza randka
dnia: 25 Stycznia 2015, 10:44
Jak wyglądała pierwsza randka z Waszym przyszłym małżonkiem? :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 28 Stycznia 2015, 12:58
Nasza była lekko wymuszona przez znajomych. Ja leczyłam się akurat po poprzednim związku i nei miałam ochoty na nic nowego. Moja koleżanka męczyła mnie i męczyła, żebym dała szansę jej koledze. Poszliśmy do kina na komedię romantyczna (nie znoszę komedii romantycznych) po czym odwiózł mnie do domu. Nawet specjalnie nie rozmawialiśmy. Nie mam pojęcia dlaczego spotkaliśmy się znowu po dwóch dniach, tym bardziej, że uważałam, iż nei jest w moim typie. Przekonałam się do niego po dwóch tygodniach... i tak już  jesteśmy ze sobą 9 lat :)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 29 Stycznia 2015, 19:57
U nas... chyba nigdy nie było pierwszej randki. Może właśnie dlatego tak bardzo lubię słuchać historii o nich, opowiadanych przez inne pary :) To zawsze (albo prawie zawsze) jest takie słodkie :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 30 Stycznia 2015, 19:48
Pierwszy rok studiów. Ta sama grupa ćwiczeniowa. Dostaliśmy zadania w parach, na zrobienie badań i napisanie referatu. Zabraliśmy się za to w ostatniej chwili. Akademik, hałas, piwo Herbowe (Ach, wspomnień czar) i gadanie do rana... oczywiście zadania nie zaliczyliśmy, ale żadne z nas nigdy tego nie żałowało ;)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 31 Stycznia 2015, 13:44
My się do tej pory śmiejemy z naszej pierwszej randki... a raczej z mojego zachowania przed nią. Zaprosił mnie na nią, aja na to: ok, pójdę z Tobą, ale zapamiętaj sobie: nie przynoś mi żadnych badyli typu smętna czerwona róża, bo nie znoszę takich chwastów. Nie pójdziemy do żadnego kina, ani nic jeść, bo to nudne i oklepane. I w ogóle to pamiętaj, że nie lubię randek.

Zatem: przyniósł mi sześciopak piwa, który wypiliśmy razem bo kilkugodzinnym jeżdżeniu uazem po lesie. :D

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 31 Stycznia 2015, 15:19
Marta, twarda "baba" z Ciebie ;) Ale widać, że warto było od razu powiedzieć, co Ci się podoba, a co nie ;)

rudamyszka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 27 Maja 2015, 10:31
Nasza randka była w parku na pieknym zamku:)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 27 Maja 2015, 21:54
Nasza randka była w parku na pieknym zamku:)
Wow, romantycznie! :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 29 Maja 2015, 21:42
Nasza randka była w parku na pieknym zamku:)
Pięknie!

emilia.f

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil

Magiczna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 08 Stycznia 2016, 13:21
Po pierwsze mój narzeczony zaczepił mnie po prostu na przystanku autobusowym bo mu się spodobałam :o 
Duży plus za odwagę więc dałam mu szansę. Na pierwszej randce gadał tak długo że się przedłużyła o godzinę ;)
Później było trochę nudnawo, sililiśmy się na rozmowę ale okazało się że warto było dać mu szansę! Dziś jesteśmy 3lata razem i planujemy ślub :) Jest cudowny i pomaga mi w domu! 8)

doso

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 20 Marca 2016, 22:23
My poszliśmy na spacer po Starym Mieście, długo rozmawialiśmy a potem, zaprosił mnie na herbatę do kafejki pod nazwą Św Michała Archanioła, ja uwielbiam anioły ;)  to duży plus i odprowadził mnie na przystanek, było naprawdę miło

Katarzyna Pietrzyk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza randka
dnia: 14 Kwietnia 2016, 20:55
To było przy okazji pewnego koncertu, którego byłam organizatorką :) Po koncercie został i pomógł mi w ogarnięciu wszystkiego, a później poszliśmy na spacer :)