Forum Ślubne PlanowanieWesela.pl

Przygotowania do ślubu i wesela => Fotografia i wideofilmowanie => Wątek zaczęty przez: Sylwester B-ski w 01 Marca 2015, 21:32

Tytuł: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Sylwester B-ski w 01 Marca 2015, 21:32
Co do filmów i zdjeć ślubnych,lepiej skorzystać z profesjonalistów.To przecież pamiątka na całe życie.Jeśli by się ktos pytał to mogę osobiście polecić Videomati,oprócz zespołu na wesele,mają również zawodowców.Wszystko w jednych rękach.Po co przepłacać albo paść łupem amatorów.Chcecie zobaczyć jak Oni to robią,będziecie konkretnie zaskoczeni.Gorąco polecam.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Marta w 24 Marca 2015, 21:38
Ale przecież nikt nie pisał, że wybiera amatorów :)
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Menis w 01 Kwietnia 2015, 12:39
Obecnie bardzo rzadko się zdarza, aby ktokolwiek nie zlecał robienie zdjęć czy filmów "amatorom", po prostu jest to zbyt ważny moment w życiu, aby nie podejść do tematu z rozsądkiem. Tak jak wcześniej już ktoś pisał - trzeba pamiętać, że to pamiątka na całe życie!
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Kasia77 w 18 Kwietnia 2015, 23:05
Nikt nie zleca amatorom bo nie musi - wybór na rynku jest tak szeroki, ze każdy może znaleźć coś dla siebie :)
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: magdaz w 22 Kwietnia 2015, 09:06
POLECAM FIRMĘ VIDEOKLIK!!!!
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą ślubną pamiątkę jaką jest film Waszego autorstwa!Dziękujemy za idealne utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących  Nam w tym ważnym dla Nas Dniu. Wszystko jest bardzo profesjonalne widać Wasze ogromne zaangażowanie pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.Film oryginalny niebanalny inny niż wszystkie.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Gusia88 w 25 Sierpnia 2015, 18:38
Kamerzysty na ślubie nie miałam, więc Ci nie polecę, ale fotografa miałam super - Pan Patryk Wolański robił mi zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym Panem.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Jagodaaa w 30 Sierpnia 2015, 12:06
OSobiście nie znam nikogo, kto by zatrudnił amatora na ślubie.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Gusia88 w 12 Marca 2016, 14:55
To byłoby szaleństwo wziąc amatora, przecież ślub to tak ważny dzień w życiu... Moim zdaniem najlepiej kierować się portfolio.
Zobaczcie sobie zdjęcia Patryka Wolańskiego - nas zauroczył i nie żalujemy, mamy przepiękne ślubne zdjęcia.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Klara Nowak w 12 Kwietnia 2016, 05:47
To prawda, tutaj najlepiej postawić na sprawdzone osoby. Sama mając wybierać dziś kamerzystę, zdecydowałabym się na poszukiwanie jakiejś konkretnej osoby na portalu http://www.filmowanie-wesel.pl/ (http://www.filmowanie-wesel.pl/) . Można tam znaleźć profesjonalistów  z poszczególnych miast, jak również zapoznać się z opiniami o nich, co moim zdaniem może być bardzo cenną wskazówką przy dokonywaniu wyboru.
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Katarzyna Pietrzyk w 14 Kwietnia 2016, 21:00
Ślub jest tylko raz w życiu, warto więc zatrudnić na ten jeden dzień profesjonalnego fotografa, żeby mieć fajną pamiątkę. My wybraliśmy fotografa z Bielska-Białej http://www.traffoto.pl/ (http://www.traffoto.pl/) bo mieszkamy w okolicach. Bardzo rzeczowy i sympatyczny i rzeczowy człowiek, no i co najważniejsze zdjęcia wyszły super :)
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Gusia88 w 29 Listopada 2016, 15:13
Jeżeli szukacie fotografa z Warszawy lub okolic to polecam Wam tego Pana: http://upanafotografa.pl/zdjecia-slubne-warszawa (http://upanafotografa.pl/zdjecia-slubne-warszawa) Zobaczcie sobie portfolio, bo to najważniejsze - ja z jego zdjęć bardzo jestem zadowolona!
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: alina66 w 26 Czerwca 2017, 20:39
My zdecydowaliśmy się  www.lasonfotografia.pl/12,portfolio (http://www.lasonfotografia.pl/12,portfolio)  - obsługuje całą Polskę  Był na ślubie mojej siostry i zdjęcia wyszły wręcz prześlicznie, dlatego też postanowiłam bez namysłu go wynająć. Będziemy też mieli sesję w plenerze, ale to już raczej po ślubie, jak ochłoniemy od emocji
Tytuł: Odp: Jeśli Kamerzysta i Fotograf ?
Wiadomość wysłana przez: Magiczna w 08 Sierpnia 2017, 09:26
A moja koleżanka zdecydowała się na 
http://www.kubapabis.com/opisowa/oferta.htm (http://www.kubapabis.com/opisowa/oferta.htm)
 z Rzeszowa , gdzie sama tam miała swój ślub . Pełen profesjonalizm bardzo miła obsługa dodatkowo pomysł bardzo ciekawy na plener ślubny , a to rzadkość  i co najważniejsze przystępny cenowo.