Inne > Hydepark

fotowoltaika

(1/1)

Gusia88:
Czy są tu osoby, które posiadają panele fotowoltaiczne u siebie? Jak oceniacie ich opłacalność? Czytam, szukam na necie - https://ekofachowcy.pl/blog/fotowoltaika/oplacalnosc-fotowoltaiki-kiedy-zwroca-sie-panele-sloneczne/  bo myślę o montażu u siebie. Ciekawa jestem Waszego zdania w tym temacie. Jak Wasze rachunki za prąd już po instalacji i podłączeniu wszystkiego?

alina66:
No dobra - oszczędzamy na prądzie kasę, a jakie inne oszczędności czynicie, które kasy nie dotyczą? Jak u Was z oszczędzaniem wody? Wciąż widzę, że większość ludzi ignoruje problem suszy - jak jest u Was? Polecam poczytać artykuł https://www.dbamyowode.pl/artykuly/a-wiec-susza - skłania do refleksji i podaje sprawdzone sposoby na oszczędzanie wody

Walentowicz:
Panel fotowoltaiczny to nie tylko ekologiczny sposób pozyskiwania energii elektrycznej, ale także świetna inwestycja finansowa. Posiadając panele fotowoltaiczne na dachu swojego domu, możesz produkować własną energię i prowadzić sprzedaż energii elektrycznej z oze. Trzeba iśc z duchem czasu i stawiać na ekologiczne rozwiązania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej