Inne > Hydepark

Projekt wnętrza domu

(1/1)

alina66:
Witam! Poszukuję projektanta do mojego domu. Chcę aby ktoś zrobił mi projekt wnętrza . Kogo polecacie ? Wiele dobrego czytałam na temat  [font=Arial", "sans-serif]http://www.tissu.com.pl/[/font][/color][/url] mają rewelacyjne projekty . Co mi radzicie ?

Gusia88:
Dużą popularnością cieszy się styl skandynawski. Tutaj https://elubaczow.com/2023/04/28/jak-urzadzic-mieszkanie-w-skandynawskim-stylu/ możecie poczytać jak urządzić mieszkanie właśnie w tym stylu. To styl, który może przypaść do gustu wielu osobom, charakteryzuje się jasnymi ścianami, minimalizmem. Takie wnętrza są przestronne i mieszka się w nich naprawdę wygodnie. A drewniane dodatki, takie z naturalnych tworzyw dodadzą wnętrzu ciepła. 

Walentowicz:
Ważną rolę w każdym wnętrzu odgrywają podłogi. Warto zerknąć na ich ofertę - https://parquets.com.pl/ . Drewniany parkiet to ekologiczna alternatywa w porównaniu z innymi rodzajami podłóg wykonanymi z tworzyw sztucznych. Drewno jest materiałem odnawialnym, a proces produkcji drewnianego parkietu jest mniej szkodliwy dla środowiska niż produkcja innych podłóg. Wybierając drewniany parkiet, dbasz nie tylko o swój komfort, ale także o naszą planetę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej