Rodzina i dziecko > Jesteśmy rodzicami

Dzieci na weselu :)

(1/4) > >>

malinkakate:
Witam.
Mam takie pytanie do was o dzieciaki na weselu. Planuje slub i slysze rozne opinie, ze nie powinno sie dzici na wesele zapraszac, bo sie nudza, przeszkadzaja itp :/ no i teraz mam dylemat :(  zastanawialam sie jeszcez zeby cos takiego skombinowac: klauna na wesele, co o tym myslicie?

Maksineczka:
No naprawdę, znowu ten klaun. Reklamować to jeszcze trzeba umieć, a nie nachalnie spamować.

Marta:

--- Cytat: malinkakate w 26 Lutego 2015, 12:20 ---Witam.
Mam takie pytanie do was o dzieciaki na weselu. Planuje slub i slysze rozne opinie, ze nie powinno sie dzici na wesele zapraszac, bo sie nudza, przeszkadzaja itp :/ no i teraz mam dylemat :(  zastanawialam sie jeszcez zeby cos takiego skombinowac: klaun na wesele  co o tym myslicie?

--- Koniec cytatu ---

Bardzo dobre opinie słyszałaś. Wesele to nie miejsce dla dzieci. A jeśli już się je zaprasza, to nigdy w życiu z wynajmowaniem klauna, chyba, że z własnego wesela cyrk chce się zrobić.

Kasia77:
Klaun zdecydowanie nie.

U nas dzieci na weselu jak najbardziej będą. Po prostu posadzimy je przy osobnym stoliku i wynajmiemy dwie osoby, które będą ich pilnowały, aby rodzice mogli się spokojnie bawić.

Jagodaaa:
Jeśli ktoś ma nadwyżkę pieniędzy, to pewnie może sobie na takiego klauna pozwolić. Mi się wydaje, że to zbędny wydatek. Pomijam już fakt, że nie rozumiem fenomenu klaunów, które uważam za przerażające.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej