Autor Wątek: Dzieci na weselu :)  (Przeczytany 14050 razy)

malinkakate

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Dzieci na weselu :)
dnia: 26 Lutego 2015, 12:20
Witam.
Mam takie pytanie do was o dzieciaki na weselu. Planuje slub i slysze rozne opinie, ze nie powinno sie dzici na wesele zapraszac, bo sie nudza, przeszkadzaja itp :/ no i teraz mam dylemat :(  zastanawialam sie jeszcez zeby cos takiego skombinowac: klauna na wesele, co o tym myslicie?

« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2015, 10:20 wysłana przez PlanowanieWesela.pl »

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 26 Lutego 2015, 21:42
No naprawdę, znowu ten klaun. Reklamować to jeszcze trzeba umieć, a nie nachalnie spamować.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 27 Lutego 2015, 07:40
Witam.
Mam takie pytanie do was o dzieciaki na weselu. Planuje slub i slysze rozne opinie, ze nie powinno sie dzici na wesele zapraszac, bo sie nudza, przeszkadzaja itp :/ no i teraz mam dylemat :(  zastanawialam sie jeszcez zeby cos takiego skombinowac: klaun na wesele  co o tym myslicie?

Bardzo dobre opinie słyszałaś. Wesele to nie miejsce dla dzieci. A jeśli już się je zaprasza, to nigdy w życiu z wynajmowaniem klauna, chyba, że z własnego wesela cyrk chce się zrobić.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 27 Lutego 2015, 13:33
Klaun zdecydowanie nie.

U nas dzieci na weselu jak najbardziej będą. Po prostu posadzimy je przy osobnym stoliku i wynajmiemy dwie osoby, które będą ich pilnowały, aby rodzice mogli się spokojnie bawić.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 28 Lutego 2015, 00:46
Jeśli ktoś ma nadwyżkę pieniędzy, to pewnie może sobie na takiego klauna pozwolić. Mi się wydaje, że to zbędny wydatek. Pomijam już fakt, że nie rozumiem fenomenu klaunów, które uważam za przerażające.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 28 Lutego 2015, 23:26
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.  To jest po prostu przesada i moim zdaniem przegięcie.

Femme

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 22 Kwietnia 2015, 14:02
obecnosc dzieci na weselu ma jeden zasadniczy minus - że to zwykle przez nie rodzice sie zwijają dość wczesnie z imprezy, choc czesto widać po nich że normalnie mieliby ochote jeszcze zostać ;)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 26 Kwietnia 2015, 21:47
No rodzicielstwo ma też swoje minusy ;)

rudamyszka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 27 Maja 2015, 10:57
Moim zdaniem bez dzieci jest lepsza zabawa, to w koncuwesele a nie bal w przedszkolu.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 27 Maja 2015, 21:45
Moim zdaniem bez dzieci jest lepsza zabawa, to w koncuwesele a nie bal w przedszkolu.
O to samo myślę, tylko u nas niestety 70% znajomych i rodziny to młodzi ludzie z dziećmi od 3 do 10 roku życia, którzy zapowiedzieli już, że bez nich nie przyjdą, bo nie mają gdzie zostawić.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 30 Maja 2015, 21:19
niestety 70% znajomych i rodziny to młodzi ludzie z dziećmi od 3 do 10 roku życia, którzy zapowiedzieli już, że bez nich nie przyjdą, bo nie mają gdzie zostawić.
Mam ten sam problem i strasznie mnie to wkurza. Stawianie człowieka pod ścianą: albo z dziećmi, albo w ogóle.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 31 Maja 2015, 12:43
niestety 70% znajomych i rodziny to młodzi ludzie z dziećmi od 3 do 10 roku życia, którzy zapowiedzieli już, że bez nich nie przyjdą, bo nie mają gdzie zostawić.
Mam ten sam problem i strasznie mnie to wkurza. Stawianie człowieka pod ścianą: albo z dziećmi, albo w ogóle.
No właśnie. I z tego powodu, mimo, że planowalismy początkowo niewielkie wesele, musieliśmy bardzo rozszerzyć listę gości, bo na 60 zaproszonych dorosłych osób przypada 28 dzieci. Serio. :/

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 01 Czerwca 2015, 09:24
niestety 70% znajomych i rodziny to młodzi ludzie z dziećmi od 3 do 10 roku życia, którzy zapowiedzieli już, że bez nich nie przyjdą, bo nie mają gdzie zostawić.
Mam ten sam problem i strasznie mnie to wkurza. Stawianie człowieka pod ścianą: albo z dziećmi, albo w ogóle.
No właśnie. I z tego powodu, mimo, że planowalismy początkowo niewielkie wesele, musieliśmy bardzo rozszerzyć listę gości, bo na 60 zaproszonych dorosłych osób przypada 28 dzieci. Serio. :/
Takie stawianie sprawy przez gości jest bardzo nie fair.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 01 Czerwca 2015, 17:23
Przynajmniej powiedzieli w prost że albo z dziećmi albo wcale , u mojej siostry była taka sytuacja że było bez dzieci wszyscy wiedzieli o tym i zaakceptowali ten fakt (jedynie jedna kuzynka zapytała czy może zabrać synka ale tylko do kościoła (była też jej przyjaciółka i ona po kościele zabrała małego) ale wyobraźcie sobie sytuację kiedy po kościele idziemy na salę a tam się okazuje że 3 rodziny mimo zaproszeń bez dzieci zabrały swoje (w sumie 5dzieci) i była sytuacja bardzo nieprzyjemna bo nie było dla nich miejsc i jeszcze foch (bo przecież co ja miałam z nimi zrobić to tylko dzieci)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Beatriks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dzieci na weselu :)
dnia: 28 Listopada 2015, 14:01
Ja uważam, że dzieci powinny być na weselu, to jest przecież tak samo rodzina. Jeśli ma być ich więcej można nawet zorganizować takimi mini kącik zabaw na wzór sal typu http://www.incaplay.pl/ , lub poprosić wodzireja o przygotowanie jakiś specjalnych zabaw dla dzieci. o to w weselu przecież chodzi, żeby się spotkały wszystkie pokolenia :)