Rodzina i dziecko > Nasze problemy

pożyczka , gdzie nbajlepiej?

(1/1)

alina66:
Mam konto w ING, ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie inny bank się zdecydować .

Walentowicz:
Jak potrzebujesz pożyczki na dłuższy okres to jest to dobre rozwiązanie, jednak wiadomo, ze są odsetki. Ja jakiś czas temu też byłam w podbramkowej sytuacji to wtedy skorzystałam z pożyczki w firmie Extra Portfel. To była pierwsza moja pożyczka u nich więc jak pożyczyłam 2 tys to koszta 0 zł. Musiałam jedynie oddać w ciągu 45 dni. Termin mi odpowiadał. Wzięłam, oddałam i nic nie straciłam.

Gusia88:
Nawet jak już spłacony kredyt frankowy to można pozwać bank. Tutaj https://franczyzabanku.pl/newsroom/wiadomosci-wywiady/czy-mozna-pozwac-bank-po-splacie-kredytu-frankowego poczytajacie na temat. Daje to możliwość uzyskania zwrotu choć części wpłaconego kapitału. Warto zagłębić się w temat, skoro prawnie istnieje taka możliwość i inni z niej korzystają, z sukcesem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej