Rodzina i dziecko > Nasze problemy

Pożyczka potrzebna

(1/1)

alina66:
Witam, w jakim banku dostanę kredyt z niskim oprocentowaniem na remont łazienki. Koszt to około 10.000 złotych. Czytałam opinie o pożyczkach pozabankowych  i zastanawiam się nad Vivusem .

Gusia88:
Jak wyjść z kłopotów związanych z kredytem we frankach? Istnieje kilka rozwiązań. Można przewalutować kredyt na złote, co może pomóc w zmniejszeniu raty i obciążeń finansowych. Innym rozwiązaniem jest zmiana warunków spłaty kredytu, co może pomóc w dostosowaniu go do aktualnej sytuacji finansowej. Koniecznie trzeba też śledzić informacje związane z tym kredytem https://bielsko.biala.pl/firmy/porady/2058/frankowicze-i-darmowy-kredyt-%E2%80%93-o-co-chodzi , bo może będą jakieś ułatwienia.

Walentowicz:
Kredytobiorcy, którzy zastanawiają się nad unieważnieniem spłaconego kredytu frankowego, mogą liczyć na korzyści finansowe. Nawet jeśli kredyt został spłacony, analiza umowy może ujawnić nieprawidłowości, co pozwoli na skuteczną walkę z bankiem. Unieważnienie umowy to szansa na zwrot części kapitału, co stanowi sprawiedliwe zadośćuczynienie dla kredytobiorców. Szerzej na ten temat można poczytać tutaj - https://wio.waw.pl/artykul/czy-mozna-uniewaznic/1426227 .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej