Autor Wątek: Samodzielne projektowanie/personalizowanie obrączek  (Przeczytany 8743 razy)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Hej, słyszałyście o czymś takim, jak możliwość samodzielnego zaprojektowania obrączek od A do Z? Co o tym myślicie?
Albo co zrobiliście, aby Wasze obrączki były jak najbardziej spersonalizowane?

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Nawet o tym nie pomyśleliśmy (niestety?). U nas personalizacja jest chyba taka sama jak u większości par, czyli grawer na obrączkach :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Co do personalizacji to u nas też "tylko" grawery, ale słyszałam, że teraz można robić takie cuda na kiju, jak na przykład uwzględnienie na obrączkach odcisków palców (serio!) - tylko nie wiem, w jaki sposób oraz kodu binarnego, zawierającego "chemiczną formułę serotoniny" :o

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Tylko czy jest sens płacić za takie "personalizacje " grubej kasy ?

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
No właśnie też się nad tym zastanawiam. Bo jaką funkcję miałby niby pełnić taki kod binarny?

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
żadną , jedyne co Ci da to to że twój portfel schudnie jeszcze trochę przed ślubem , Obrączka to ma być tylko symbol. Nikt nie będzie dopatrywał się w niej odcisków palców.

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
żadną , jedyne co Ci da to to że twój portfel schudnie jeszcze trochę przed ślubem , Obrączka to ma być tylko symbol. Nikt nie będzie dopatrywał się w niej odcisków palców.
Dokładnie!!!!!

Walentowicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
A co sądzicie na temat takich wyszukanych obrączek ślubnych http://naslubnymkobiercu.pl/wyszukane-obraczki-slubne/ ?

alina66

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Osobiście lubię u mężczyzny klasyczną obrączkę, a u kobiety podoba mi się obrączka z kamieniem szlachetnym :) Bardzo ciekawe propozycje znalazłam u tego jubilera: http://www.arlekin.design/obraczki-slubne/ . Można wykonać tez u nich własne projekty :)