Autor Wątek: Atrakcje dla dzieci  (Przeczytany 6565 razy)

malinkakate

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Atrakcje dla dzieci
dnia: 26 Lutego 2015, 12:22
Witam, co myslicie o atrakcjach specjalnie dla dzieci? Moim zdaniem maluchy na weselu tez sa waznymi osobami i czesto sie nudza... mozna zapewnic im atrakcje i tym samym chwile wolnego czasu dla rodzicow ja polecam klauna na wesele.

« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2015, 10:16 wysłana przez PlanowanieWesela.pl »

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Atrakcje dla dzieci
dnia: 26 Lutego 2015, 21:38
Jak dla minie to już lekka przesada. Wesele to tak naprawdę impreza dla dorosłych, nie róbmy z niej cyrku. Widząc coś takiego na czyimś weselu byłabym co najmniej zniesmaczona. Na swoim nie zdecydowałabym się na to za żadne skarby świata.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Atrakcje dla dzieci
dnia: 27 Lutego 2015, 07:38
U nas dzieci na weselu nie będzie. Po prostu zapraszaliśmy samych rodziców. Zawsze uważałam, że wesele to miejsce dla dorosłych, a nie dla dzieci.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Atrakcje dla dzieci
dnia: 28 Lutego 2015, 23:20
Klaun?? To jednak przegięcie. U nas również będzie oddzielny stół, opiekunka, a dla śpiących dzieci dwa pokoiki.

alina66

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Atrakcje dla dzieci
dnia: 28 Marca 2017, 08:30
Zgadzam się, że klaun to chyba nie jest dobry pomysł. My z kolei zdecydowaliśmy się na pokaz sztucznych ogni co też będzie jednak atrakcją nie tylko dla dorosłych ale i dzieci :) Byliśmy ostatnio na imprezie gdzie pokaz fajerwerków był bardzo widowiskowy i zapragnęłam też taki mieć. Skorzystamy z oferty firmy, którą polecił nam znajomy, organizator poprzedniej imprezy https://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne. A wy co sądzicie o tego typu atrakcjach ?