Przygotowania do ślubu i wesela > Oczepiny, zwyczaje, zabawy i dodatkowe atrakcje

Atrakcje dla dzieci

(1/1)

malinkakate:
Witam, co myslicie o atrakcjach specjalnie dla dzieci? Moim zdaniem maluchy na weselu tez sa waznymi osobami i czesto sie nudza... mozna zapewnic im atrakcje i tym samym chwile wolnego czasu dla rodzicow ja polecam klauna na wesele.

Maksineczka:
Jak dla minie to już lekka przesada. Wesele to tak naprawdę impreza dla dorosłych, nie róbmy z niej cyrku. Widząc coś takiego na czyimś weselu byłabym co najmniej zniesmaczona. Na swoim nie zdecydowałabym się na to za żadne skarby świata.

Marta:
U nas dzieci na weselu nie będzie. Po prostu zapraszaliśmy samych rodziców. Zawsze uważałam, że wesele to miejsce dla dorosłych, a nie dla dzieci.

Kasztanka:
Klaun?? To jednak przegięcie. U nas również będzie oddzielny stół, opiekunka, a dla śpiących dzieci dwa pokoiki.

alina66:
Zgadzam się, że klaun to chyba nie jest dobry pomysł. My z kolei zdecydowaliśmy się na pokaz sztucznych ogni co też będzie jednak atrakcją nie tylko dla dorosłych ale i dzieci :) Byliśmy ostatnio na imprezie gdzie pokaz fajerwerków był bardzo widowiskowy i zapragnęłam też taki mieć. Skorzystamy z oferty firmy, którą polecił nam znajomy, organizator poprzedniej imprezy https://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne. A wy co sądzicie o tego typu atrakcjach ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej