Autor Wątek: Buty na wesele  (Przeczytany 16075 razy)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 29 Września 2015, 20:54
Pewnie niepraktyczne... ale jakie piękne!!

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 07 Października 2015, 16:33
Marta, przepiękne, ciekawe tylko czy to coś odstające jest przytwierdzone na stałe czy można odczepić.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 28 Października 2015, 23:12
Urocze:

Klara Nowak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 15 Marca 2016, 12:02
Piękne butki, nie taka stylistyka bardzo się podoba, choć pewnie gdybym miała dziś wybrać coś konkretnego, zdecydowałabym się na jakieś lekkie pantofelki z Uni-But-u http://unibut.net . Bardzo spodobały mi się takiego dość klasyczne, białe satynowe czółenka z różą. Są nie za niskie, nie za wysokie - jak na wesele w sam raz:)

Magdalena

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 15 Marca 2016, 23:05
Marzeniem wielu Panien Młodych są buty Badgley Mischka :) (daje zdjęcie). Ma różne fasony, ale jednak prym wiodą te bogato zdobione z tyłu. Niestety nie są tanie... Chociaż ja lubię różne szalone pomysły i takie cudo można zrobić ze zwykłych obcasów kupionych bez ozdób, a dlaczego nie?? 
Wyznaje jedną zasadę, jeśli wysoki obcas, nie porywajcie się na buty bez choćby małej platformy, teraz takie płaskie są najmodniejsze, ale zwyczajnie nie dacie rady przetańczyć w nich całego wesela! - noo chyba, że niektóre z Was są tak wytrzymałe :)
Inna sprawa, w zależności od rodzaju sukni oczywiście, uważam że buty z zakrytym czubkiem wyglądają bardziej elegancko - lepiej przecież wygląda wystający przy chodzeniu kawałek czubka buta, niż dwa gołe palce u stopy :) Delikatne, małe peep toe, jak najbardziej również wyglądają dobrze, zwłaszcza do zwiewnych romantycznych sukni.

Moje 164 przy 194 mojego faceta, niestety zmuszają mnie do wysokiego obcasa + platformy.. Na szczęście dobrze się w takich czuję.

Katarzyna Pietrzyk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Buty na wesele
dnia: 14 Kwietnia 2016, 20:51
Wygląd wyglądem, ale najważniejsze, żeby były wygodne :)