Autor Wątek: Depilacja  (Przeczytany 11712 razy)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 04 Sierpnia 2015, 22:24
Ja kiedyś robiłam pachy, ale nie laserem tylko... światłem czy czymś takim... efekt był... przez 2 miesiące :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 04 Sierpnia 2015, 22:57
Ja kiedyś robiłam pachy, ale nie laserem tylko... światłem czy czymś takim... efekt był... przez 2 miesiące :)
Chyba wiem o czym mówisz, ale to nie to samo co laser jednak i chyba nikt nawet nie obiecuje mocnych rezultatów.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 23 Sierpnia 2015, 18:16
Ja kiedyś robiłam pachy, ale nie laserem tylko... światłem czy czymś takim... efekt był... przez 2 miesiące :)
Chyba wiem o czym mówisz, ale to nie to samo co laser jednak i chyba nikt nawet nie obiecuje mocnych rezultatów.
Dokładnie, chodzi o depilację światłem. Zabieg jest dużo tańszy niż depilacja laserowa, ale po doświadczeniach mojej koleżanki, nigdy bym się na niego nie zdecydowała.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 30 Sierpnia 2015, 11:47
Czasem na gruponach i innych zakupach grupowych można ustrzelić fajne promocje na depilację.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 30 Sierpnia 2015, 21:55
Prawda, ale żniżka jest na 1 zabieg a je trzeba powtarzać kilkukrotnie,

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 31 Sierpnia 2015, 23:03
W ubiegłym tygodniu robiłam rekonesans i w moim mieście jeden zabieg laserowy to 300 zł i trzeba powtórzyć ok. 4 razy. Także chyba zostanę przy goleniu olejem kokosowym ;)

Anitek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • Laserowa depilacja
Odp: Depilacja
dnia: 24 Marca 2016, 21:20
Olejek kokosowy na podrażnienia jest najlepszy, od dawna go używam

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Depilacja
dnia: 23 Listopada 2023, 23:15
Depilacja laserowa  - https://esteklinika.pl/depilacja-usuwanie-owlosienia/ stała się jednym z najbardziej popularnych zabiegów usuwania owłosienia, zasługując na swoją renomę ze względu na szereg korzyści, które oferuje. Jedną z głównych zalet tej metody jest jej trwałość. Działa poprzez zniszczenie mieszków włosowych za pomocą precyzyjnych impulsów laserowych, co prowadzi do znacznego spowolnienia wzrostu włosów. W efekcie, wielu pacjentów doświadcza długotrwałego efektu gładkiej skóry, co znacznie różni się od krótkotrwałych rezultatów innych metod depilacji.