Przygotowania do ślubu i wesela > Piękna Panna Młoda

Odchudzanie

(1/14) > >>

Kasztanka:
Dziewczyny, stosujecie/zamierzacie stosować przed ślubem jakieś diety odchudzające? Jeśli tak, to jakie?

Jagodaaa:
Odchudzać się OCZYWIŚCIE :) zamierzam. Może inaczej - stracić parę kilo, bo w żadne diety cud nie wierzę.

Marta:

--- Cytat: Jagodaaa w 04 Stycznia 2015, 14:39 ---Odchudzać się OCZYWIŚCIE :) zamierzam. Może inaczej - stracić parę kilo, bo w żadne diety cud nie wierzę.

--- Koniec cytatu ---

Jaki masz zatem sposób na tracenie wagi? :)

Kasia77:
Jagoda, podłączam się do pytania :) Ciekawa jestem jak walczysz z kilogramami :)

Jagodaaa:
Przede wszystkim ze swojego słownika wykreśliłam słowo "dieta", bo sama myśl, że czegoś mi nie można sprawiała, że jeszcze bardziej chciało mi się jeść. Generalnie zmieniłam styl.. można powiedzieć życia :) Jem po prostu rozsądnie, nie objadam się. Jem regularnie - 5 mniejszych niż do tej pory posiłków dziennie. Rzadko jem słodycze, żadnych napojów słodkich, gazowanych itd. Ostatni posiłek jem 3 godziny przed snem. I ZAWSZE zjadam śniadanie. A do tego zaczęłam ćwiczyć: 3-4 razy w tygodniu, około godziny: siłownia, aerobik, czasem biegam 30 minut. Schudłam już 13 kilogramów (w 4 i pół miesiąca) i nie mam efektu jojo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej