Autor Wątek: Wybielanie zębów  (Przeczytany 18532 razy)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 01 Czerwca 2015, 08:59
Ja od tygodnia używam pasków Crest ale muszę przerwać, bo mam przez nie straszną nadwrażliwość zębów :/

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 01 Czerwca 2015, 21:02
Na Allegro można kupić nakładki żelowa i profesjonalne żele, które podobno dają świetny efekt wybielający.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 02 Czerwca 2015, 11:40
Na Allegro można kupić nakładki żelowa i profesjonalne żele, które podobno dają świetny efekt wybielający.
A pamiętasz może nazwę? I czy one nie szkodzą, można je kupować i stosować bez konsultacji ze stomatologiem?

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 02 Czerwca 2015, 13:26
Siostra korzysta z takich ale po konsultacji u protetyka , oni robili jej nakładki i żele dopasowywali , raz w roku przez jakiś tam czas to nosi a potem ma spokój

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 20 Czerwca 2015, 21:24
No to ja wybielanie zaczynam od jutra, mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek.
Kasztanko i jak rezultaty? Udało Ci się wybielić zęby?

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 25 Czerwca 2015, 16:55
Przetestowałam ostatnio paski Crest Supreme. Rezultat naprawdę spektakularny, efekt widoczny już po 3 użyciach. Równie spektakluarną miałam nadwrażliwość i ból zębów.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 29 Czerwca 2015, 12:21
Starym sposobem naszych babć było wysypywanie na szczoteczkę odrobiny sody oczyszczonej. Podobno działało :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 30 Czerwca 2015, 07:14
Starym sposobem naszych babć było wysypywanie na szczoteczkę odrobiny sody oczyszczonej. Podobno działało :)
Tak, też o tym słyszałam, tylko czy to nie niszczy zębów za mocno?

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 30 Czerwca 2015, 22:23
Starym sposobem naszych babć było wysypywanie na szczoteczkę odrobiny sody oczyszczonej. Podobno działało :)
Tak, też o tym słyszałam, tylko czy to nie niszczy zębów za mocno?
Zasadniczo to każdy rodzaj wybielania nie jest dobry dla zębów i ma jakiś tam negatywny wpływ na szkliwo.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 01 Lipca 2015, 23:40
No to ja wybielanie zaczynam od jutra, mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianek.
Kasztanko i jak rezultaty? Udało Ci się wybielić zęby?
Skorzystałam z pasków Crest, ale nie w wersji Advanced tylko Supreme i jestem bardzo zadowolona!!

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 02 Lipca 2015, 13:23
Starym sposobem naszych babć było wysypywanie na szczoteczkę odrobiny sody oczyszczonej. Podobno działało :)
Tak, też o tym słyszałam, tylko czy to nie niszczy zębów za mocno?
Absolutnie nie namawiam nikogo do stosowania tej metody to raczej miała być taka ciekawostka :)

Magiczna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 22 Kwietnia 2016, 12:29
Ja zaczynam stosować białą perłę, opinie są różne ale warto spróbować ;)

Walentowicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 01 Grudnia 2023, 00:56
Zachowanie zdrowej jamy ustnej wymaga więcej niż tylko szczotkowania zębów. Regularne wizyty u dentysty są kluczowe dla prewencji i wczesnego wykrywania problemów. Jednak równie istotne jest, aby zrozumieć, że dieta i odżywianie odgrywają ważną rolę w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł - https://www.extratimeout.com/pl/rodzina/rola-diety-i-odzywiania-w-utrzymaniu-zdrowia-jamy-ustnej.html  Unikaj produktów szkodliwych i postaw na zrównoważoną dietę.

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wybielanie zębów
dnia: 23 Marca 2024, 00:15
W temacie wybielania zębów najlepiej zwrócić się do stomatologa - https://www.stomatologiaplatek.pl/nasze-uslugi/stomatologia-estetyczna/ . Wybielanie zębów może być skuteczną opcją dla osób pragnących poprawić wygląd swojego uśmiechu, ale istnieje wiele różnych metod, które warto rozważyć. Metoda wybielania nakładkowego, która polega na noszeniu specjalnych nakładek z żelem wybielającym, oferuje pewną elastyczność, ale może wymagać dłuższego czasu, aby uzyskać pożądane rezultaty. Z kolei wybielanie gabinetowe daje zdecydowanie szybsze efekty. Można też te dwie opcje połączyć.