Autor Wątek: Wypadające włosy  (Przeczytany 16955 razy)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 27 Lutego 2015, 23:33
Jeśli chodzi o olejowanie, to ja uskuteczniam je od około dwóch miesięcy. Rezultaty naprawdę widać. Włosy są nawilżone, zdrowsze. Polecam olej kokosowy i olej rycynowy.
Ojj tak. Olejowanie jest superrrrr!!! Tylko, ze olej kokosowy niestety nie pasuje do wszystkich rodzajów włosów.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 28 Lutego 2015, 00:53
Kasia77 - nie???????????? Jak to. Przecież wszędzie w tv, w gazetach trąbią, że olej kokosowy jest taki super.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 28 Lutego 2015, 23:10
Do cudownych produktów wspomagających walkę z wypadającymi włosami dołączam również maseczki biowax i odżywkę w płynie Marion. Jak tak dalej pójdzie to włosy będę miała bardziej bujne niż kiedykolwiek indziej :)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 01 Marca 2015, 09:09
A jak olejujecie(?) włosy? Nie wiedziałam, że to zapobiega wypadaniu, myślałam, że "tylko" poprawia ogólny wygląd.

Walentowicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 29 Lipca 2016, 14:38
Teraz w wielu salonach kosmetycznych maja taką nowość - zagęszczacz do włosów DrHair. Mowa o tym produkcie: http://drhair.pl/ Ja juz dwa razy skorzystałam z tej zasypki u fryzjera. Najpierw zrobił mi fryzurę, a później dobrał barwę i zaaplikował DrHair na włosy ( są to nanocząsteczki, które wpływają na zagęszczenie włosów), kilka chwil i włosy wyglądały zupełnie inaczej. Dużo lepiej. Poczytajcie i wypróbujcie. W dniu ślubu warto wyglądać dobrze :)

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 13 Września 2016, 13:57
Ja już ponad pół roku stosuję takie tabletki Follixin no i powiem Wam, że jestem z nich zadowolona, mniej więcej po 2-3 miesiącu zaczęłam zauważać, że włosów gubię coraz mniej, a dziś już nawet odrastają mi nowe, gęstsze włosy. Ja bardzo jestem zadowolona z tego produktu, wiele dziewczyn też go poleca, tutaj możecie to sprawdzić.

« Ostatnia zmiana: 13 Września 2016, 13:59 wysłana przez Gusia88 »

alina66

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja +0/-1
    • Zobacz profil
Odp: Wypadające włosy
dnia: 25 Października 2016, 09:17
A jakieś wcierki? Ja dużo słyszałam o tej z Placentą z https://hairlook.pl/ :) Ogólnie fajny sklep, z tego co widzę mają najróżniejsze produkty do włosów no i przy większym zamówieniu cena za wysyłkę to 0 zł!

« Ostatnia zmiana: 25 Października 2016, 10:32 wysłana przez alina66 »