Autor Wątek: Dobieranie krawatu  (Przeczytany 8506 razy)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Dobieranie krawatu
dnia: 28 Marca 2015, 23:46
Do czego powinien być dobrany krawat? Do koloru sukni czy garnituru? To nie jest takie łatwe, jak mi się wydawało :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 29 Marca 2015, 14:53
W sumie to zawsze myślałam, że pan młody powinien dobierać krawat pod kolor dodatków panny młodej, ale co, jeśli nie będą one pasowały do koloru garnituru?

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 29 Marca 2015, 15:28
Ja tutaj znalazłam kilka cennych wskazówek: http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/dodatki-dla-pana-mlodego
:)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 13 Maja 2015, 17:46
To zależy też jakie Ty masz dodatki , np ja będę miała białe buty i suknię ale kwiaty żółte . A żółty krawat wyglądałby moim zdaniem źle, dlatego będzie miał białą koszulę i krawat dobrany do garnituru . Niemodnie ale ładnie i praktycznie. Przede wszystkim on się musi dobrze czuć. Byłam na takim weselu gdzie pan młody strasznie się wstydził krawatu i ciągle go zdejmował, bo żona uparła się że MUSI jej pasować do bucików i wiązanki więc miał wściekle różowy krawat. Wyglądał strasznie.

« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2015, 17:47 wysłana przez Mela »

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 26 Maja 2015, 22:00
Niemodnie ale ładnie i praktycznie. Przede wszystkim on się musi dobrze czuć. 
 Mnie osobiście trendy modowe przerażają więc nie zwracaja na nie uwagi. Jeśli jest ładnie, to najważniejsze :)

gafno

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 29 Grudnia 2015, 10:43
uważam, że bardziej do garnituru, no chyba, że panna młoda ma naprawdę mocne i charakterystyczne dodatki to faktycznie lepiej nie mieszać kolorów itd. Ja miałem mieć muchę, a wyszło w końcu, że zamówiłem sobie dwa krawaty Modini i mam nadzieję, że będzie tak jak trzeba :)

Walentowicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 28 Kwietnia 2018, 18:37
My kupiliśmy ślubny garnitur męża w NOOR we Wrocławiu.  Pani tam dobrała nam od razu wszystkie dodatki. Ogólnie wybór garniturów mają meeega duży, można sobie dopasować wszystko, maż ma bardzo długie nogi a i tak bez problemu dostaliśmy spodnie ;) Jakoś też super. No ale przede wszystkim plus za to, że pani nam ze wszystkim super doradziła.

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Dobieranie krawatu
dnia: 03 Maja 2019, 19:05
U mnie mąż zdecydował się na muchę i cieszyłam się z tego powodu, bo prezentował się naprawdę świetnie. Tutaj https://dastan.pl/ możecie sobie zerknąć, mają w sprzedaży zarowno eleganckie muszki jak i garnitury. Może coś sobie dopasujecie.