Przygotowania do ślubu i wesela > Piękny Pan Młody

Dobieranie krawatu

(1/2) > >>

Maksineczka:
Do czego powinien być dobrany krawat? Do koloru sukni czy garnituru? To nie jest takie łatwe, jak mi się wydawało :)

Kasia77:
W sumie to zawsze myślałam, że pan młody powinien dobierać krawat pod kolor dodatków panny młodej, ale co, jeśli nie będą one pasowały do koloru garnituru?

Jagodaaa:
Ja tutaj znalazłam kilka cennych wskazówek: http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/dodatki-dla-pana-mlodego
:)

Mela:
To zależy też jakie Ty masz dodatki , np ja będę miała białe buty i suknię ale kwiaty żółte . A żółty krawat wyglądałby moim zdaniem źle, dlatego będzie miał białą koszulę i krawat dobrany do garnituru . Niemodnie ale ładnie i praktycznie. Przede wszystkim on się musi dobrze czuć. Byłam na takim weselu gdzie pan młody strasznie się wstydził krawatu i ciągle go zdejmował, bo żona uparła się że MUSI jej pasować do bucików i wiązanki więc miał wściekle różowy krawat. Wyglądał strasznie.

Kasztanka:

--- Cytat: Mela w 13 Maja 2015, 17:46 ---Niemodnie ale ładnie i praktycznie. Przede wszystkim on się musi dobrze czuć. 
--- Koniec cytatu ---
 Mnie osobiście trendy modowe przerażają więc nie zwracaja na nie uwagi. Jeśli jest ładnie, to najważniejsze :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej