Autor Wątek: Niski wzrost  (Przeczytany 10597 razy)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Niski wzrost
dnia: 28 Lutego 2015, 00:09
Mam mały problem (nomen omen :) ). Mój mężczyzna jest ode mnie niższy. Czy mało, czy dużo to ja nie wiem. 5 centymetrów... i zastanawiam się, jakie są sposoby, aby to ukryć...

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 28 Lutego 2015, 00:53
Najprostyszy sposób - buty podwyższające dla niego :) A dla Ciebie najlepiej na płaskiej podeszwie.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 28 Lutego 2015, 23:09
Kasia - a może po prostu nie przejmuj się tym? Z pewnością i tak wszyscy już mieli okazję zauważyć, że jest od Ciebie niższy. A czy to jest tak ważne? Liczy się, abyście byli szczęśliwi i tyle :)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 01 Marca 2015, 00:26
Kasia - a może po prostu nie przejmuj się tym? Z pewnością i tak wszyscy już mieli okazję zauważyć, że jest od Ciebie niższy. A czy to jest tak ważne? Liczy się, abyście byli szczęśliwi i tyle :)
O-o-o dobrze gada!! Po co masz się tym przejmować. Wzrost to nie wszystko. Jest z pewnością cała masa facetów wyższych od Ciebie, a beznadziejnych i do niczego się nie nadających :)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 01 Marca 2015, 09:11
Możesz zrobić u siebie "niskie" uczesanie, on może założyć buty podwyższające, jeśli ma dłuższe włosy, to może je "postawić". To na pewno wizualnie zmniejszy różnicę wzrostu.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 01 Marca 2015, 14:33
Dzięki dziewczyny za porady. Jeśli o mnie chodzi, różnica wzrostu nie jest żadnym problemem. Tylko ON ma z tym problem, przejmuje się, jak to będzie wyglądało itd. :/

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 29 Marca 2015, 23:42
Powiedz mu, że nie ma czym się przejmować. Zresztą Wasi znajomi i rodzina i tak wiedzą, że jesteś wyższa :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 30 Kwietnia 2015, 15:42
Dzięki dziewczyny za porady. Jeśli o mnie chodzi, różnica wzrostu nie jest żadnym problemem. Tylko ON ma z tym problem, przejmuje się, jak to będzie wyglądało itd. :/


Znam ten ból , mój N jest ode mnie wyższy jakieś 5cm ale i tak zawsze gdziekolwiek wychodzimy zwraca uwagę na to jak wyglądamy czy czasem nie jestem wyższa bo on się z tym źle czuje wstydzi się . Dlatego między innymi przestałam nosić szpilki , a ślubne buty kupię na lekkim podwyższeniu tak żeby nie czuł się źle, Zresztą na pewno też skorzysta z butów z lekkim podwyższeniem .

A Tobie radzę kup płaskie buty , on na lekkim podwyższeniu i będzie dobrze .

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 02 Maja 2015, 22:04
Wczoraj byłam na ślubie, gdzie panna młoda, co prawda nie z powodu wzrostu, ale z innego, miała buty na płaskiej podeszwie i ślicznie wyglądała i ona, i cała stylizacja.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Niski wzrost
dnia: 03 Maja 2015, 12:34
Pewnie nikt przecież nie mówi że buty ślubne muszą być wysokie , są piękne buty na płaskiej podeszwie .

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."