Przygotowania do ślubu i wesela > Piękny Pan Młody

Niski wzrost

(1/2) > >>

Kasia77:
Mam mały problem (nomen omen :) ). Mój mężczyzna jest ode mnie niższy. Czy mało, czy dużo to ja nie wiem. 5 centymetrów... i zastanawiam się, jakie są sposoby, aby to ukryć...

Jagodaaa:
Najprostyszy sposób - buty podwyższające dla niego :) A dla Ciebie najlepiej na płaskiej podeszwie.

Kasztanka:
Kasia - a może po prostu nie przejmuj się tym? Z pewnością i tak wszyscy już mieli okazję zauważyć, że jest od Ciebie niższy. A czy to jest tak ważne? Liczy się, abyście byli szczęśliwi i tyle :)

Maksineczka:

--- Cytat: Kasztanka w 28 Lutego 2015, 23:09 ---Kasia - a może po prostu nie przejmuj się tym? Z pewnością i tak wszyscy już mieli okazję zauważyć, że jest od Ciebie niższy. A czy to jest tak ważne? Liczy się, abyście byli szczęśliwi i tyle :)

--- Koniec cytatu ---
O-o-o dobrze gada!! Po co masz się tym przejmować. Wzrost to nie wszystko. Jest z pewnością cała masa facetów wyższych od Ciebie, a beznadziejnych i do niczego się nie nadających :)

Marta:
Możesz zrobić u siebie "niskie" uczesanie, on może założyć buty podwyższające, jeśli ma dłuższe włosy, to może je "postawić". To na pewno wizualnie zmniejszy różnicę wzrostu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej