Rodzina i dziecko > Planujemy Rodzinę

In vitro

(1/4) > >>

Jagodaaa:
Drodzy, ciekawi mnie, jakie jest Wasze zdanie w całej obecnej dyskusji na temat in vitro?

Marta:
Osobiście jestem zszokowana docierającymi do mnie słuchami, że in vitro miałoby być zakazane. To jest bardziej niż obużające. Nawet nie wiem jak to nazwać. Ja sama jak najbardziej jestem za taką możliwością, zwłaszcza, że problemy z płodnością stają się powoli chorobą cywilizacyjną.

Mela:
Ja też jestem za . Zresztą ja też wiem że będę miała problemy z zajściem w ciąże , według lekarzy jest 50%szans może mniej a oboje bardzo chcemy mieć dzieci i dla nas jedynym rozwiązaniem jest właśnie metoda In vitro i nie widzę w niej nic złego , moja znajoma ma dzisiaj 2letnie bliźniaki właśnie za pomocą tej metody przyszły na świat i są jak najbardziej zdrowe rozwijają się prawidłowo . oprócz najbliższych nikt nie wie jak przyszły na świat

Marta:

--- Cytat: Mela w 01 Lipca 2015, 10:02 --- będę miała problemy z zajściem w ciąże , według lekarzy jest 50%szans 
--- Koniec cytatu ---
Mela wybacz pytanie ale zastanawiam się jak zn. skąd można się wcześniej dowiedzieć nt. takich szans, bo sama bym chciała wiedzieć jak to jest. Skąd lekarze wiedzą, jeśli para się jeszcze nie starała.

Mela:
Wyliczają na podstawie przebytych chorób u kobiety leczenia schorzeń itd , jeśli np miałaś guzki albo coś takiego odpowiednio spadają szansę na prawidłową zdrową ciąże.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej