Po ślubie > Podróż poślubna

Może nad morze

(1/2) > >>

pompi4:
Dobrym pomysłem dla młodej pary jest podróż nad morze. Zapewniamy ciekawą ofertę jaką jest wynajem samochodów szczecin Najwyższa jakość obsługi i profesjonalne podejście do każdego realizowanego wynajmu, 24–godzinne wsparcie Assistance, formalności skrócone do minimum. Jeśli nie chcesz tracić czasu na zbędne formalności zajrzyj do nas!

minko:
my jedziemy właśnie nad morze :) konkretnie do Sopotu za dwa tygodnie, bo inaczej nie możemy obecnie, natomiast na dłuższą podróż poślubną wybierzemy się w sierpniu, wtedy też będzie luźniej w pracy :) co do Sopotu to wybieramy się do hotel sopot - to nowoczesny, ogromny, piękny hotel ze wspaniałym relaksacyjnym spa hotelowym. Idealne, romantyczne miejsce dla dwojga :) 

Klara Nowak:
Sopot jest pięknym miastem, ale sama najbardziej lubię Juratę i najchętniej w podróż poślubną jeździłabym tam co weekend. Miejscowość jest po prostu świetna, taka bardzo klimatyczna, a i ceny można tam znaleźć bardzo przystępne w poszczególnych miejscach. Poza tym tamtejsza plaża bardzo mi się podoba.
http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/jurata

alina66:
my w tamtym roku jak trafiliśmy nad morze to skończyliśmy z zatruciem pokarmowym.... od teraz zawsze przy sobie mam http://www.e-horyzont.pl/marki/javel-aqua.html na wyjazdach :)

Gusia88:
Warto wybierać takie obiekty, gdzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji jak np SPA - https://www.hotelsaltic.pl/blog/spa-dla-dwojga-w-saltic-niezapomniany-weekend-dla-was-w-resorcie-nad-morzem . Dla mnie urlop to czas relaksu, czas kiedy nie oszczędzam tylko cieszę się wolnym czasem i dbam o swoją rozrywkę ale też relaks, o to by wypocząć i zadbać o siebie. A zabiegi w SPA uwielbiam. Zresztą można nie lubić takich miejsc? Nawet mój mąż, który kiedyś był sceptyczny teraz chętnie korzysta z różnych zabiegów i czerpie z tego naprawdę dużą przyjemność. Takie miejsca są zatem dla każdego :) A nasze polskie morze piękne - ja uwielbiam Bałtyk.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej