Autor Wątek: Z biurem podróży czy na własną rękę?  (Przeczytany 15051 razy)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Z biurem podróży czy na własną rękę?
dnia: 28 Lutego 2015, 10:12
Jak organizujecie swoją podróż? Wolicie sami wszystko ustalać czy decydujecie się na wycieczki zorganizowane od !-Z przez biuro podróży?

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Ja osobiście preferuję aktywny tryb życia i nie lubię odgórnie narzuconych rzeczy. Poza tym lubię organizować. Więc ja zajmuję się organizowaniem naszej podróży i sprawia mi to ogromną przyjemność :)

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Każdy mój urlop i podróż były mega aktywne i samodzielnie zorganizowane. Ale tym razem, w przypadku podróżny poślubnej odpuszczam swój "control freak" i  zdajemy się na biuro podróży.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Ja też bym chciała zorganizować podróż, ale nawet nie mam pojęcia, jak to zrobić :/ Zawsze jeździłam z biurami podróży.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Kasztanka a jak to wygląda od strony finansowej? Taki samodzielnie zorganizowany wyjazd faktycznie jest tańszy od tego z biura podróży?

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
No to odważyłam się. Zorganizowałam sama wyjazd na tydzień do Czech. Wszystko się udało, było super. Czyli można :)

Menis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
  • Fotografia ślubna, kamerowanie.
    • Zobacz profil
    • Fotograf ślubny zakopane
Gratulacje - takie wycieczki, które od początku do końca będą przez nas samych zorganizowane sprawiają nam dużą frajdę (nawet jak czasami coś nie wyjdzie), bo jak już weźmie sie biuro podróży i coś nam nie będzie pasowało to ma się niestety długo żal....A jak sami zrobimy błąd to przynajmniej jest dużo śmiechu, szczególnie gdy druga połówka ma dziwne i szalone pomysły :)
Szukasz profesjonalnego fotografa na ślub? Sprawdź sesja ślubna zakopane.
Sesja w plenerze? Nie ma sprawy - piękne góry w Zakopanem będą dla nas inspiracją :)

Anka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
  • Co będzie to będzie....chytam dzień :)
    • Zobacz profil
    • Zdjęcia ślubne
Heh, to chyba ja jestem tą szaloną połówką :P W ramach podróży poślubnej pojechaliśmy na Bornholm na wycieczki rowerowe, 4 dni intensywnej jazdy dzień w dzień, a później dosłownie 2 dni nie ruszaliśmy się z pokoju :) M.in. przez zmęczenie...po rowerach.
Dla tych co planują już pewne rzeczy z wyprzedzeniem w przyszłość polecam: fotograf dzięcięcy poznań. Naprawdę dobra współpraca, zero stresu dla dziecka. A zdjęcia super - no i zdjęcia ślubne ta Pani też robi :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Och, Bornholm mi się marzy!! A gdzie mieszkaliście?

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Och, Bornholm mi się marzy!! A gdzie mieszkaliście?
Przyłączam się do pytania, bo mi też Bornholm się marzy :)
Anka masz literówkę w podpisie :) "chytam"

Femme

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
jak ktoś jest organizacyjną lipą, to chyba biuro podróży będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem :) ale jak sie komuś marzy coś oryginalnego, zwiedzanie tych kątow, ktore plany "biurowe" nie przewidują i świadomosc, ze przezylismy to np my sami, a nie z jakąś grupą - to wtedy adrenalinka, mapa w łapke, słownik w drugą i dawaj :D

Olesza

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Moim zdaniem, można spokojnie samemu zaplanować podróż poślubną. Sama niedawno korzystałam z bardzo praktycznego portalu http://planaxy.com/  na którym można wybrać najróżniejsze formy podróżowania z rezerwacją różnych środków transportu i hoteli. Można wybrać warianty droższe, tańsze, dłuższe lub krótsze.

wasek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
my sami sobie zorganizowaliśmy hotel a lot zabukowaliśmy na http://bilety-lotnicze-online.pl/ więc było sporo taniej i podróż naprawdę była bardzo udana także biura podróży czasem są za drogie i przereklamowane, może zależy też gdzie chcecie jechać.  :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
A gdzie konkretnie polecieliście?

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
wasek nie odpowie, wasek jest tu tylko dla spamu :)