Autor Wątek: Zamiast kwiatów  (Przeczytany 42090 razy)

Boss:)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 12 Stycznia 2016, 10:54
Moim zdaniem opcja czegoś innego zamiast kwiatów jako prezent dla Pary Młodej jest świetnym rozwiązaniem ;) Na moim ślubie kwiaty dostałam jedynie od Rodziców i Chrzestnych,a reszta sprezentowała nam winka (na romantyczne wieczory)
Rodzicom oczywiście wręczylismy kwiaty i nasze zdjęcia już ze ślubu. Myślę, że kwiaty do Rodziców obowiązkowo! Kosze czerwonych róż są wyrazem miłości i wdzięczności, dlatego zaopatrzylismy się takie w Perfect Moment (www.perfectmoment.com.pl/index.php). Są zdecydowanie tańsze niż w zwykłej kwiaciarni, a jakość świetna! Właściwie wszystkie kwiaty dostarczyła nam ta firma, wszyscy byli zachwyceni:)))

Anyerk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • wirtualne biuro Wroclaw
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 08 Lutego 2016, 12:24
Na weselu mojego kuzyna zamiast kwiatów były butelki wina i kupony totolotka (akurat wówczas była potężna kumulacja, więc goście masowo dawali kupony). Niestety nie trafili nawet trójki ;) Pozdrawiam!

lenkaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 08 Lutego 2016, 13:10
Słyszałam o pomyśle, żeby zamiast prezentów, przynosić dary i karmy dla schroniska dla zwierząt. Świetny pomysł, może kiedyś sama go zrealizuję. ;)

jagodaj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 14 Marca 2016, 14:09
Moim zdaniem fajnie sprawdzają się książki lub jakieś dowolne prezenty do domu, można zostawić gościom wolną rękę. Z tego co słyszałam wino średnio się sprawdza bo przynoszą same tanie z siarką ;)

Magdalena

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 24 Marca 2016, 21:49
a słyszeliście o 'kochani, będziemy mieli dziecko' ? czyli o http://www.slubpelenmilosci.pl/ gdzie możecie w puszeczce zbierać pieniądze dla podopiecznych fundacji.  Jak dla mnie świetny pomysł!

elaearb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • palarnia kawy
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 29 Marca 2016, 17:11
my dostaliśmy kupony lotto z nadzieją, że coś wygramy. Na ok 50-60 kuponów wygraliśmy tylko trójkę. Po wszystkim mogę powiedzieć, że nie było warto i teraz wybralibyśmy coś innego zamiast kwiatów i kuponów ;)

Beatriks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 01 Kwietnia 2016, 18:46
Dzisiaj wszyscy chcą kasę, albo wino, albo książki. A gdzie te czasy jak można było wykazać się kreatywnością ehhh... Jeśli jednak jakimś cudem wasi znajomi oczekuja normalnego prezentu to polecam jakieś fajne sprzety do sprzątania typu odkurzacz do szyb z http://leifheitsklep.pl/deski-do-prasowania-c6344.html :)

Katarzyna Pietrzyk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 14 Kwietnia 2016, 20:53
Zamiast kwiatów fajnie jest zebrać pieniądze na jakiś fajny cel :)

elaearb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • palarnia kawy
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 22 Kwietnia 2016, 19:27
Z pieniędzmi bywa tak, że zamiast je przeznaczyć na wybrany cel często "znikają" i rozchodzą się po czasie.
Ja spotkałam się z tym, że młodzi zażyczyli sobie zabawki, ubrania dla dzieciaków i co mnie najbardziej zdziwilo dowody wpłaty na wybrany dom dziecka.

Malwaflower

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zamiast kwiatów
dnia: 11 Sierpnia 2016, 14:30
Byłam na weselu gdzie młodzi zamiast kwiatów zażyczyli sobie pluszaki, ponieważ Pani młoda była lekarzem pediatra i zaniosła je do szpitala dla dzieciaków. Wiem, że niektórzy tez sobie życzą kupony z totolotka, wypełnione :)
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego. 
 Oscar Wilde