Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mela

Strony: [1]
1
Przygotowania do ślubu / Alkohol na weselu
« dnia: 12 Maja 2015, 13:07 »
Dziewczyny mam problem a mianowicie oboje z PM nie pijemy alkoholu (jedynie szampan) takie mamy przekonania ,problem pojawia się przy toastach na przyjęciu, bo nasza rodzina nie akceptuje faktu że nie pijemy (uważają że para młoda MUSI wypić za swoje zdrowie) Zastanawiam się jak to zrobić , siostra rozwiązała to w ten sposób że w butelce po wódce która stała na ich stole była woda . Nie chciałabym głupich komentarzy na ślubie i namawiania . (co zawsze ma miejsce na każdej uroczystości że na siłę nam polewają kiedy wyjdziemy i potem obraza bo wódka stała całe przyjęcie nie ruszona).

2
Sala weselna, menu i tort / Ciasto na wesele
« dnia: 30 Kwietnia 2015, 15:32 »
Dziewczyny wiecie może jak liczyć ciasto na wesele ? żeby starczyło ale nie było za dużo ?

3
Robicie na weselu podziękowania dla rodziców ? W jakiej formie ?
Ja zastanawiam się nad tym i jestem niestety w kropce.. Wiem że rodzice mojego narzeczonego a szczególnie matka bardzo by chciała żeby podziękowania były uroczyste na weselu ale problem jest w tym że moi rodzice są po rozwodzie a matka w drugim małżeństwie i będzie zarówno ojciec jak i ojczym. Ojczymowi owszem mam za co dziękować ale ojcu już nie ...  co robić w tej sytuacji ? poradźcie coś dziewczyny

4
Zapraszanie na ślub, goście na weselu / Zaproszenia dla rodziców
« dnia: 24 Kwietnia 2015, 13:59 »
Cześć dziewczyny !

Jak w temacie , zastanawiam się nad zaproszeniami dla rodziców ,
Wesele organizujemy sami, rodzice doradzają jednak wszystko organizujemy i załatwiamy sami (tak chcieliśmy żeby uniknąć żalów i pretensji) .
Dlatego zastanawiamy się czy nie wręczyć rodzicom jakoś tak bardziej oficjalnie zaproszeń (znalazłam na allegro za kilka zł specjalne dla rodziców i świadków) co myślicie ?

Strony: [1]