Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aneta

Strony: [1]
1
Dekoracje weselne / Odp: Dekoracje stołu weselnego
« dnia: 21 Lipca 2015, 11:33 »
Aneta - ładne dekoracje, w sumie dość standardowa kolorystyka i stylistyka, jaką zazwyczaj widzi się na weselach.

W większości młodzi państwo jednak stawiają na kolory bardziej neutralne, delikatne + ewentualnie jakiś mocniejszy akcent kolorystyczny :)

2
Dekoracje weselne / Odp: Dekoracje stołu weselnego
« dnia: 09 Lipca 2015, 09:19 »
Piękna dekoracja zarówno stolików jak i całego wnętrza miejsca uroczystości weselnej odgrywa bardzo ważną rolę.
Dzięki niej możemy nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter naszego wesela, wprawiając w zachwyt nie tylko nas samych, ale także gości weselnych. Poniżej kilka propozycji, jak Wam się podobają?

(źródło: rajt.pl)

3
Sala weselna, menu i tort / Odp: Fajne miejsca na wesele :)
« dnia: 09 Lipca 2015, 08:30 »
Fajne miejsca na zorganizowanie wesela i ślubu w plenerze znajdziecie na tej stronie: http://www.weselawplenerze.pl/miejsca-na-wesela-w-plenerze/6  Jest mapka z podziałem na województwa, więc na pewno ułatwi Wam to poszukiwania idealnego miejsca :)
Ponadto od razu można znaleźć tam polecane firmy specjalizujące się w branży (konsultanci ślubni, catering, zespoły, firmy wynajmujące sprzęt, itp.), dzięki którym organizacja wesela na pewno przebiegnie sprawnie, profesjonalnie i bez stresu :) Pozdrawiam.

Strony: [1]