Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Maryś

Strony: [1]
1
Dekoracje weselne / Odp: Dekoracje weselne
« dnia: 08 Lutego 2016, 12:40 »
Osobom planującym ślub i wesele w Szczecinie i okolicach polecam usługi Kwiaciarni Agnes. Oferują profesjonalne udekorowanie kwiatami zarówno Kościołów na czas uroczystości, jak i również sal bankietowych i weselnych, a także samochodu do transportu Państwa młodych. Dodatkowo sami także udostępniają przystrojoną kwiatami limuzynę do transportu nowożeńców.  Ponadto znajdą tam Państwo bogaty wybór bukietów i wiązanek ślubnych, a profesjonalne florystki doradzą Państwu jaki wybrać. Więcej szczegółów znajda Państwo tutaj: http://www.kwiaciarniaagnes.pl/.
Decydując się na tę firmę nie będą Państwo zawiedzieni

2
Sala weselna, menu i tort / Odp: Fajne miejsca na wesele :)
« dnia: 05 Października 2015, 14:08 »
Byłam już na kilku weselach moich przyjaciółek i przyjaciół. Odwiedziłam różne domy weselne i największe wrażenie wywarła sala Lila Park. http://www.lilapark.net/
Jest bardzo duża i przestronna. Nie czuć nieprzyjemnego uczucia ścisku. Serwowane potrawy okazały się bardzo smaczne. Dekoracje stonowane i nie rażące w oczy. Goście się dobrze bawili. Państwo młodzi byli zachwyceni. Ja jako uczestniczka tez podzielam ich optymizm, względem tej sali. ;)

Strony: [1]