Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - karina

Strony: [1]
1
Piękna Panna Młoda / Odp: paznokcie
« dnia: 27 Października 2016, 23:08 »
byłamu kosmetyczki i już zapisałam się na czwartek przed ślubem, powiedziała że mam się niczym nie martwić że ona wszytko zrobi i będzie dobrze :) Mówiła że ma jakieś nowe lakiery z makear które trzymają się dobre 3 tygodnie .

2
Piękna Panna Młoda / paznokcie
« dnia: 11 Października 2016, 22:40 »
hej, jakie paznokcie polecacie na ślub? Zastanawiam się nad hybrydami, jednak utrzymałyby się dłużej i mogłabym zrobić sobie nawet w czwartek.

3
Piękna Panna Młoda / Odp: Fryzura na ślub
« dnia: 30 Lipca 2016, 00:18 »
ja będę miała coś zwiewnego. Bardzo lubię prostotę. Paznokcie też będę miała w naturalnym kolorze 508 maker z delikatnym wzorkiem. Panna Młoda powinna być delikatna i subtelna  :)

4
Przygotowania do ślubu / Odp: Wesele z klasą
« dnia: 11 Kwietnia 2016, 21:49 »
chyba każdy by chciał by wszytko było na tip top :) my postawiliśmy na wódkę z polanina, zostało nam jeszcze dokupić kilka win. Jeżeli wyrobimy się z kosztami to planujemy drink bar ale to jeszcze kwestia dogadania.

5
Przygotowania do ślubu / Odp: Alkohol na weselu
« dnia: 11 Kwietnia 2016, 21:45 »
równe są ceny ale ok 22 zł najtańsza + oczywiście grawer. Z resztą popatrz sobie sama http://polanin.com.pl/kategoria,Wodki-weselne,1.htm :)

6
Dekoracje weselne / Odp: Dekoracje stołu weselnego
« dnia: 24 Stycznia 2016, 22:59 »
u nas na stołach będą kwiaty ale jeszcze dokadnie nie wybraliśmy jakie, balony z helem. Wszytko w tonacji ecru i złota. Dodatkiem dekoracyjnym stołu będzie wódka z polanina ze złotą grawerką ;) zrobię fotkę i też Wam wyślę ale jeszcze troszkę do naszego dnia ..

7
Przygotowania do ślubu / Odp: Alkohol na weselu
« dnia: 24 Stycznia 2016, 22:55 »
my zdecydowaliśmy się na wódkę z polanina i właśnie dodatkowo robimy na niej grawerkę :) oczywiście do tego jeszcze standardowo bimberek na wiejski i kilka win dla niepijących mocniejszych trunków

8
Przygotowania do ślubu / Odp: Alkohol na weselu
« dnia: 04 Grudnia 2015, 15:14 »
dziewczyny a jaka wódka byłą u Was ? Ja upatrzyłam z polanina i na niej chciałabym grawerkę ;) narzeczony mówi że przesadzam z takimi szczegółami ale lubię jak wszytko pasuje do siebie. Miała może któraś z Was ją na weselu?

Strony: [1]