Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - weselna

Strony: [1]
1
Prezent ślubny / Odp: Jak zaplanować wesele
« dnia: 19 Grudnia 2016, 09:55 »
Ja planuję z tym portalem https://slubi.pl/firmy/fotograf-slubny-na-wesele/slaskie/bytom/
Bardzo mi pomógł w wyborach ipodsunął też sporo fajnych pomysłów.

2
Wspólne mieszkanie / Odp: Marzenia...
« dnia: 13 Października 2016, 09:09 »
Mi się marzą rzeczy z tego sklepu <!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->http://enyoart.pl/wyszukaj/styl-orientalny  meble to po prostu cudo jeszcze takich nigdzie nie widziałam. Zbieram kasę ale najpierw sam remont musi być zrobiony.

3
Prezent ślubny / Odp: Prezent ślubny
« dnia: 12 Października 2016, 12:07 »
Szukacie pomysłów na tej stronie https://slubi.pl/firmy/organizacja-wesela-i-slubu/  Sama planuję teraz wesele i dużo z niej korzystam. To kopalnia wiedzy i pomysłów.

4
A może samemu wymyślić wzór i skorzystać z usług drukarni. Drukarnia  Web-to print   jest świetna. Są bardzo solidni, dokładni, terminowi. Dodatkowo jest bardzo tania. Myślę, że takie przez siebie wymyślone zaproszenia są bardziej atrakcyjne i będą miłą pamiątką.

5
Hydepark / Odp: Mam pomysł na prezent
« dnia: 06 Grudnia 2015, 12:04 »
A  ja myślę o tej propozycji   http://feromony-passion.pl/    Czytałam, że perfumy mają bardzo ładny zapach i jest trwały.  Na pewno nie jest to zapach oklepany, bo dostanie się go jedynie w Świecie Doznań. Więc mam nadzieję, że to dobra propozycja na prezent.

Strony: [1]