Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - przemek4545

Strony: [1]
1
Prezent ślubny / Odp: Zamiast kwiatów
« dnia: 29 Grudnia 2015, 22:00 »
Witam!
My zastanawiamy się nad tym, czy zamiast kwiatów nie poprosić albo o jakąś ciekawą książkę albo.. pieniądze które później wpłacimy na dom dziecka lub fundację. Słyszałem też że fajnym pomysłem jest napisać na zaproszeniu jakiś fajny wierszyk i poprosić np o jakieś fajne, dobre wino:
"Kochani goście
Nam zamiast kwiatów schnących w donicach,
Śni się po nocach z winem piwnica" :p

Tak naprawdę od niedawna interesujemy się tematyką ślubno weselną, ale raczej na pewno zdecydujemy się na wybór profesjonalnej firmy organizującej wesela- mniej szans na wtopę.. W internecie wiele jest ciekawych blogów oraz stron internetowych poświęconych ślubom. Mnie najbardziej pochłonęła lektura tej: Hotel Styl70, polecam poczytac sobie niektóre artykuły bo są naprawdę wporzo.

2
Przedstaw się... / Witam serdecznie- Przemek
« dnia: 29 Grudnia 2015, 21:54 »
Cześć wszystkim!

Z tej strony Przemysław- lat 23 zamieszkały w woj.Śląskim :). Pracuję jako handlowiec, a interesuje się głównie motoryzacją i muzyką- ot typowy facet. Planuję zaręczyć się w roku 2016, natomiast ślub chciałbym zorganizować w okolicach roku 2017-2018 :)

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Strony: [1]