Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Walentowicz

Strony: [1] 2 3 ... 9 Następna »
1
Hydepark / Odp: Jak zająć się tematem promocji firmy?
« dnia: 27 Października 2023, 01:11 »
Social media to nie tylko narzędzie marketingowe, to także platforma do rozwoju i nauki. Firmy, które aktywnie uczestniczą w mediach społecznościowych, mają dostęp do danych i informacji na temat swoich klientów oraz konkurencji. To cenne źródło wiedzy, które pozwala dostosować strategię biznesową i dostarczać dokładnie to, czego klienci oczekują. Dlatego obecność w social mediach jest nie tylko formą reklamy, ale także narzędziem do ciągłego doskonalenia działalności - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/baza-wiedzy .

2
Hydepark / Odp: Dobry catering w Warszawie ?
« dnia: 22 Października 2023, 00:15 »
Bardzo smaczną dietę pudełkową wegańską i wegetariańską można zamówić u nich - https://dziewiataplaneta.pl/ . Skupiają się na produktach roślinnych, czerpiąc inspirację prosto z natury i sezonów. Ich dieta opiera się na szacunku dla tego, co daje nam natura, i na poszukiwaniu najlepszych składników dostępnych w danym okresie. Dlatego ich potrawy w głównej mierze opierają się na warzywach, owocach, zbożach i orzechach pochodzących od lokalnych dostawców, co sprawia, że w ich daniach znajdziecie zawsze oryginalne smaki i niebanalne połączenia.

3
Jesteśmy rodzicami / Odp: Pracująca mama
« dnia: 27 Września 2023, 12:05 »
W poszukiwaniu pracy warto zajrzeć również tutaj https://leasingteam.pl/ . To agencja zatrudnienia, która stale poszukuje pracowników dla swoich klientów z róznych branż i sektorów gospodarki. Szukają osób do pracy stałej, jak i dorywczej. Pomagają również w zatrudnieniu osób z zagranicy, z nimi załatwienie wszystkich pozwoleń o pracę itp przebiegnie sprawnie i pomyślnie. 

4
Samochód ślubny, transport / Odp: Alternatywa dla samochodu
« dnia: 30 Sierpnia 2023, 23:33 »
Jeśli dojeżdżasz do pracy i zależy Ci na wygodnym i ekologicznym środku transportu, to rower elektryczny jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu unikasz korków i stresu związanego z codziennym dojazdem samochodem. Rower elektryczny Ecoride - https://pl.ecoride.com/ to nie tylko praktyczny środek transportu, ale także ekologiczna alternatywa, która pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza.

5
Hydepark / ubrania do pracy
« dnia: 25 Sierpnia 2023, 11:29 »
Wasze ubrania w pracy mogą odzwierciedlać Wasz charakter i osobisty styl. Tutaj znajdziecie - https://artelis.pl/artykuly/79908/oficjalnie-ale-modnie-3-pomysly-na-stroje-biznesowe  propozycje, które pozwolą Wam wyrazić siebie, nie rezygnując z elegancji wymaganej w środowisku biznesowym. Dowiedzcie się, jak zaskoczyć innych wyjątkowymi detalami i kolorami, zachowując przy tym profesjonalny wygląd.

6
Nasze problemy / Zakłady bukmacherskie
« dnia: 25 Sierpnia 2023, 10:36 »
Zakłady bukmacherskie przez internet mogą być emocjonującą formą rozrywki, ale mają swoje ryzyko, a większość graczy traci więcej, niż wygrywa. Dlatego kluczowe jest podejście z odpowiedzialnością i umiarkowaniem. Tutaj https://www.iforbet.pl/ możecie wszystko śledzić na bieżąco, to bardzo fajna stronka.

7
Najlepszych pracowników, którzy aktualnie dostępni są na rynku pracy, może wyszukać nam specjalistyczna firma https://leasingteam.pl/ . To my określamy jakie są nasze wymagania, można w ten sposób pozyskiwać zarówno pracowników sezonowych jak specjalistów, których na rynku pracy jest coraz mniej.

8
Nasze problemy / Odp: obsługa księgowa
« dnia: 17 Sierpnia 2023, 10:59 »
Również w księgowości, może dojść do wycieku danych https://www.kociewiak.pl/artykul/16496,jak-zapewnic-bezpieczenstwo-danych-osobowych-w-biznesie . Bardzo ważne by pracownicy wiedzieli co robić jeśli dojdzie do jakiegoś incydentu a sama firma,  miała wdrożone procedury oraz rozwiązania, które stoją na straży bezpieczeństwa.

9
Wspólne mieszkanie / Odp: Teściowie
« dnia: 23 Lipca 2023, 13:23 »
Teściowie to skarb, jednak kto chce z nimi mieszać, młode rodziny, powinny mieszkać na swoim. Dlatego program taki jak https://torun.mdr.pl/ , jest dobrym wyjściem do usamodzielnienia się, rodziny z dziećmi, młode małżeństwa czy nawet single, mogą starać się o tego typu przydział do najmu w długoterminowej perspektywie w wielu większych miastach w kraju.

10
Hydepark / Odp: Mieszkanie
« dnia: 20 Lipca 2023, 15:23 »
Wiele osób, zaraz po ślubie, nie może pozwolić sobie na własne mieszkanie, jednym z wyjść dla nich jest https://krakow.mdr.pl/ , taki najem instytucjonalny. To wolność, możliwość zamieszkania samodzielnie, do tego w dobrej lokalizacji, blisko pracy i innych atrakcji związanych np. z rozrywką czy usługami.

11
Podróż poślubna / Odp: Może nad morze
« dnia: 02 Lipca 2023, 11:54 »
Nad morze latem, ale zimą w góry. Jadąc w góry, które są częstym wybieranym kierunkiem w czasie ferii zimowych,  https://www.portalpomorza.pl/artykul/58298,jak-wybrac-gogle-narciarskie-dla-poczatkujacych pamiętajmy też o goglach. To ważny element stroju narciarskiego, zwracajmy uwagę nie tylko na cenę, ale i kształt i inne cechy wybieranych gogli. Najważniejsza rzecz to ich odpowiednie, dopasowanie do naszej twarzy.

12
Hydepark / Odp: instalacje gazowe - zbiorniki na gaz
« dnia: 30 Czerwca 2023, 16:05 »
Oprócz instalacji gazowych, również instalacje grzewcze pełnią ważną rolę w budownictwie - pompa obiegowa w instalacji co , to jeden z podstawowych jej elementów. Powinno być to urządzenie bezawaryjne, od jej działania często zależy sprawność całej instalacji, największe znacznie ma to oczywiście w sezonie zimowym, ale nie tylko, pompy tego typu, pracują cały rok.

13
Hydepark / Odp: Zycie w UK
« dnia: 23 Czerwca 2023, 09:40 »
Również u nas, można zauważyć coraz więcej elementów z życia na zachodzie - dotyczy to również życia zawodowego. Onboarding https://gamfi.com/blog/welcome-week-7-dobrych-praktyk-na-pierwszy-tydzien-onboardingu/ , wygląda dziś zupełnie inaczej w Polskich firmach, niż jeszcze kilka lat temu. Dziś jest to przemyślany proces, nastawiony również na samego pracownika, którego już na początku chce zatrzymać się na dłużej.

14
Hydepark / Odp: Piękne kwiaty
« dnia: 18 Czerwca 2023, 20:30 »
Kwiaty podobnie jak i inne uprawy https://www.syngenta.pl/atlas-chorob-i-szkodnikow/atlas-szkodnikow/szkodniki-kukurydzy , często wymagają stosowania środków ochrony roślin. Preparaty do takich zastosowań, zawsze dobiera nam specjalista lub określają wytyczne dla danej rośliny/uprawy. Warto sugerować się też opiniami innych rolników.

15
Hydepark / Odp: Projekt wnętrza domu
« dnia: 28 Maja 2023, 11:12 »
W realizacji projektu domu, łazienki czy instalacji OZE, najlepiej jest polegać na osobach, które się na tym znają. Dlatego instalator stiebel eltron to gwarancja, sprawnej i dobrze wykonanej instalacji. Firma ma nie tylko kompetencje ale i doświadczenie, które jest bezcenne i jest zdobywane podczas instalacji u klientów.

Strony: [1] 2 3 ... 9 Następna »