Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - StudioKonsultacjiŚlubnej

Strony: [1]
1
Zaręczyny i randki / Odp: Poznanie przez Internet
« dnia: 26 Lutego 2016, 16:52 »
to dlaczego ja napotykam samych dziwaków, co takiego piszecie, że się wam udaje?

Trzeba mieć chyba po prostu szczęście... Jednym się udaje, a innym nie :-\

2
Prezent ślubny / Odp: Prezent ślubny
« dnia: 26 Lutego 2016, 16:32 »
co myślicie, co powinni dać świadkowie?

Alea iacta[size=undefined]Est[/size]

Utarło się troszkę, że powinno to być coś specjalnego, ponieważ już sama rola świadków jest czymś szczególnym. Wcale tak nie musi być, to wszystko zależy od podejścia do tego tematu świadków i pary młodej. Jako prezent specjalny nie trzeba uważać czegoś drogiego (chociaż są świadkowie, którzy w ten sposób to rozumieją), ale bardziej jako coś osobistego. Może coś związanego ze wspólnymi chwilami (na świadków raczej nie wybiera się osób, z którymi łączą nas zwykłe koleżeńskie stosunki), albo z hobby pary młodej? :) 

3
Prezent ślubny / Odp: Prezent ślubny
« dnia: 26 Lutego 2016, 15:34 »
Ostatnio coraz więcej osób życzy sobie pieniądze do koperty. Ale jeśli jednak przyszli Państwo młodzi życzą sobie prezent. To praktycznym prezentem zawsze sie przydającym będzie piękny zestaw filiżanek do kawy, tudzież herbaty, polecam przejrzeć sobie filizanki z http://www.konesso.pl/pol_m_Porcelana-i-szklo-519.html , śliczne i nie drogie :)

Jeżeli jesteśmy pewni, że para młoda na pewno nie ma takiego kompletu, to tego rodzaju prezent na pewno będzie przydatny. Gorzej, jak już np. od jakiegoś czasu ze sobą mieszkają i zdążyli się zaopatrzyć, a my o tym nie wiemy ;) Ale tak może być z każdym prezentem :) Swoją drogą ładne te filiżanki :)

Strony: [1]