Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jagodaj

Strony: [1]
1
Dekoracje weselne / Odp: Dekoracje stołu weselnego
« dnia: 04 Kwietnia 2016, 08:33 »
Z dekoracji stołu widziałem bardzo ładne winietki i menu w JDstyle. Wszystkie ręcznie robione z dużą dbałością o szczegóły. Winietki n stół weselny można zobaczyć tu https://www.jdstyle.pl/3-winietki-na-stol . Mają tam też szeroki asortyment zaproszeń, zawieszek na alkohol czy podziękowań dla rodziców i gości. Fajne rzeczy :)

2
Samochód ślubny, transport / Odp: Alternatywa dla samochodu
« dnia: 04 Kwietnia 2016, 08:27 »
Wow, na wózek widłowy bym nie wpadła. Hahaha

3
Obrączki ślubne / Odp: Obrączki - będziecie je nosić
« dnia: 04 Kwietnia 2016, 08:25 »
Oczywiście, że nosić! W innym wypadku po co one są? :D

4
Według mnie sami możemy decydować co ma być, a czego nie ma być na weselu. Z podziękowaniem dla rodziców jest podobnie. U nas akurat nie ma takich problemów, więc będziemy je robić, ale też dodatkowo chcemy przygotować podziękowania dla gości weselnych https://www.jdstyle.pl/23-podziekowania-dla-gosci zostawiając na stoliczkach takie gustowne pudełeczka z czymś słodkim. Dla rodziców jednak ciągle nie wiemy co kupić. Moja siostra dawała im piękne bukiety kwiatów, a znajomi dla swoich zrobili prezentację multimedialną ze zdjęciami z młodości i wyświetlili w trakcie wesela :) My byśmy chcieli im dać coś praktycznego.

5
Obrączki ślubne / Odp: Jak wybrać rozmiar
« dnia: 14 Marca 2016, 14:14 »
My też wzięliśmy rozmiar większe, w moim przypadku kierowałam się tym, że mam diamencik i nie da się takiej obrączki później powiększyć. Narzeczony uważał, że ta wydawać by się mogło idealna obrączka go gniecie i wziął też większą. Ogólnie chciał brać soczewkowe, ale się nie zgodziłam, bo były droższe a podobno łatwo je zgubić.

6
Wspólne mieszkanie / Odp: Swoje czy wynajmowane?
« dnia: 14 Marca 2016, 14:11 »
Nawet wynajmowane, byle nie mieszkać dalej z rodzicami. Docelowo jakiś kredycik na dom lub mieszkanie jest chyba najlepszą z opcji.

7
Prezent ślubny / Odp: Zamiast kwiatów
« dnia: 14 Marca 2016, 14:09 »
Moim zdaniem fajnie sprawdzają się książki lub jakieś dowolne prezenty do domu, można zostawić gościom wolną rękę. Z tego co słyszałam wino średnio się sprawdza bo przynoszą same tanie z siarką ;)

Strony: [1]