Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - AsiaKasia

Strony: [1]
1
Muzyka na weselu, pierwszy taniec / Polecam super DJa w Krakowie
« dnia: 30 Stycznia 2015, 04:11 »
Tym wszystkim, ktorzy poszukuja fantastycznej i profesjonalnej oprawy muzycznej na swoj wyjatkowy i wielki dzien, chcialam podpowiedziec i zarekomendowac czlowieka, ktory sprawil ze dzien naszego slubu byl wymarzonym, jedynym w swoim rodzaju. Pan Marcin Cupal to szef firmy Creative Group 303, to doswiadczony profesjonalista, ktory od pierwszej rozmowy telefonicznej wykazywal sie ogromnym talentem tworczym, a przede wszystkim posiadal najwazniejsze wg nas cechy dobrego dja czyli:
- Umiejętność wzbudzenia szacunku i autorytetu
- Dobry gust muzyczny i wyczucie atmosfery
- Sztuka inteligentego slowa z jednoczesnym poczuciem humoru

Pan Marcin Cupal oferuje dodatkowo szeroka game nowoczesnych uslug i rozwiazan technicznych. My skorzystalismy z opcji: Malowanie Swiatlem, dzieki, ktorej wszyscy czulismy sie jak w przepieknym, bajkowym swiecie.Jesli zastanawiacie sie i nie mozecie zdecydowac nad wyborem DJ-a, umowcie sie na spotkanie, a juz po pierwszej rozmowie przekonacie sie sami, ze warto!

Strony: [1]