Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Magdalena

Strony: [1]
1
Przygotowania do ślubu / Błogosławieństwo
« dnia: 19 Kwietnia 2016, 16:13 »
Zgodnie z tradycją, tuż przed ceremonią najbliżsi spotykają się zazwyczaj w domu Panny Młodej żeby rodzice mogli pobłogosławić parę, ale.... nam z narzeczonym zależy na tym, żeby pierwszy raz zobaczył mnie stojąc przed oltarzem, jak ja wejdę do kościoła (coś jak w amerykańskich filmach), myślicie że jest coś złego lub nieodpowiedniego w tym, żeby zrobić blogosławienstwo dzień przed np. wieczorem?

2
Prezent ślubny / Odp: Zamiast kwiatów
« dnia: 24 Marca 2016, 21:49 »
a słyszeliście o 'kochani, będziemy mieli dziecko' ? czyli o http://www.slubpelenmilosci.pl/ gdzie możecie w puszeczce zbierać pieniądze dla podopiecznych fundacji.  Jak dla mnie świetny pomysł!

3
Piękna Panna Młoda / Odp: Buty na wesele
« dnia: 15 Marca 2016, 23:05 »
Marzeniem wielu Panien Młodych są buty Badgley Mischka :) (daje zdjęcie). Ma różne fasony, ale jednak prym wiodą te bogato zdobione z tyłu. Niestety nie są tanie... Chociaż ja lubię różne szalone pomysły i takie cudo można zrobić ze zwykłych obcasów kupionych bez ozdób, a dlaczego nie?? 
Wyznaje jedną zasadę, jeśli wysoki obcas, nie porywajcie się na buty bez choćby małej platformy, teraz takie płaskie są najmodniejsze, ale zwyczajnie nie dacie rady przetańczyć w nich całego wesela! - noo chyba, że niektóre z Was są tak wytrzymałe :)
Inna sprawa, w zależności od rodzaju sukni oczywiście, uważam że buty z zakrytym czubkiem wyglądają bardziej elegancko - lepiej przecież wygląda wystający przy chodzeniu kawałek czubka buta, niż dwa gołe palce u stopy :) Delikatne, małe peep toe, jak najbardziej również wyglądają dobrze, zwłaszcza do zwiewnych romantycznych sukni.

Moje 164 przy 194 mojego faceta, niestety zmuszają mnie do wysokiego obcasa + platformy.. Na szczęście dobrze się w takich czuję.

4
Przedstaw się... / Stylistka/Doradca weselny
« dnia: 12 Marca 2016, 22:34 »
Jestem doświadczoną stylistką ślubną pełną pomysłów i rozwiązań , dla której ubieranie przyszłych Pań i Panów Młodych jest prawdziwą pasją :D 

Z pełnym zaangażowaniem pomogę w profesjonalnym wyborze i dopasowaniu sukni, dodatków - jednym słowem stworzeniu pięknej, wyjątkowej stylizacji! Zależy mi na tym, żeby w tym dniu kobieta poczuła się swobodnie, pewnie, najpiękniej na świecie, a przyszły Mąż oszalał z zachwytu :)

Doradzę i zajmę się również wystrojem kościoła oraz sali weselnej, pomogę narzeczonym w organizacji ich wielkiego dnia. 

Wszelkie pytania odnośnie wesela, współpracy, stylizacji, jak również prośby o poradę proszę przesyłać na mojego maila lub priv. Odpowiem na każde pytanie, nawet jeśli zastanawia się Pani nad wyborem pomiędzy 10, a 8 centymetrowym obcasem :)

5
Piękna Panna Młoda / Pomoc w wyborze wymarzonej stylizacji
« dnia: 12 Marca 2016, 22:03 »
Witam Was :)
Kogo zapraszacie na wybór kreacji? Szukacie same ufając jedynie stylistce w salonie, czy zapraszacie najbliższe osoby?
Pracując w salonie ślubnym zauważyłam, że każda przyszła Panna Młoda ma co do tego inne podejście.
Czy myślałyście o stylistce "z zewnątrz", która pomoże Wam w wyborze stylizacji, nie kierując się głównie sprzedażą? 
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? :)

6
Piękna Panna Młoda / Odp: suknia ślubna- którą wybrać?
« dnia: 12 Marca 2016, 21:53 »
Kochane, jestem stylistką ślubną z doświadczeniem, a ubieranie przyszłych Panien Młodych to moje hobby i największa pasja. Jeśli któraś z Was potrzebowałaby pomocy, porady czy to w wyborze stylizacji łącznie z makijażem i dodatkami, czy doradzenia w kwestii wystroju, dekoracji kościoła i sali weselnej to jestem dla Was :)

Strony: [1]