Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mela

Strony: « Poprzednia 1 [2] 3 4 ... 16 Następna »
16
Przygotowania do ślubu / Odp: Alkohol na weselu
« dnia: 30 Września 2015, 11:03 »
Na naszym stole nie będzie w ogóle alkoholu, bo zmienił nam się układ sali, żeby było więcej miejsca i nie było problemu z tym że świadek będzie na weselu sam a świadkowa z mężem , dla nas jest oddzielny stół na dwie osoby a świadkowie będą siedzieć przy stole przylegającym do stołu młodych , i na naszym stole alkoholu nie będzie po prostu. nie będę się pierdzielić w przelewanie butelek i pilnowanie żeby kelnerki nie pomyliły butelek .

17
Samochód ślubny, transport / Odp: Samochód zabytkowy
« dnia: 30 Września 2015, 10:57 »
Albo jakaś satynowa/atłasowa wstążka, nawet mała, delikatna przy klamce.
Jakieś delikatne satynowe wstążki mogłyby być ale nie przesadzałabym żeby zasłaniać połowę auta

18
Prezent ślubny / Odp: Zamiast kwiatów
« dnia: 30 Września 2015, 10:56 »
Wszyscy raczej nie, w sierpniu byłam na weselu, na którym para młoda normalnie otrzymywała kwiaty. Ale na pewno jest to jakiś trend zauważalny.
Ja zawsze nawet jeśli para młoda nie mówi że chce lub nie chce kwiatów staram się zamiast nich kupić coś innego, nie oszukujmy się ale kwiaty po dwóch dniach zwiędną a np album na zdjęcia z inicjałami młodych albo cokolwiek innego zostanie na lata i będzie pamiątką a ceny są teraz takie że za 20zł kwiatów się nie kupi, a jak mam wydać 50/60zł na kwiaty to wolę przeznaczyć je na coś innego.

19
Będziemy rodzicami / Odp: Jakie imię dla dziecka?
« dnia: 30 Września 2015, 10:53 »
Znajoma z pracy nazwała swoją córkę.... Xenia.... serio! :o
Bez urazy ale to tylko krzywdzi dziecko, teraz nie ale już widzę jakie problemy mała będzie miała na podwórku i w szkole.

20
Wspólne mieszkanie / Odp: Rutyna
« dnia: 30 Września 2015, 10:51 »
A co byście powiedzieli/ały na wspólny skok ze spadochronem?
Ja bym bardzo chciała , ale wiem że mój facet by się nigdy nie odważył na taki krok.

21
Planujemy Rodzinę / Odp: Instynkt macierzyński
« dnia: 30 Września 2015, 10:20 »
Moja siostra jest mistrzem w takim odpowiadaniu ludziom. Są z mężem małżeństwem od 10 lat, mają oboje po 37 i nie chcą nigdy mieć dzieci. Po prostu nie chcą. Wyobraźcie sobie zgorszenie (dosłownie) ludzi, którym to mówią. A ona im bez ogródek, żeby się nie wchrzaniali w cudze życie.
 I bardzo dobrze, oboje są dorośli skoro nie chcą mieć dzieci to nie chcą i tyle. nikt ich do tego nie zmusi. A ja ich podziwiam za to że przy takim podejściu rodziny i znajomych jakie mamy teraz mają odwagę powiedzieć w prost że nie chcą mieć dzieci, wiele osób tego nie potrafi.
Moja siostra też nie chce mieć dzieci, ale jak na razie wstydzi się powiedzieć o tym otwarcie więc zawsze odpowiada że kiedyś jeszcze nie teraz.

22
Relacje ze ślubów i wesel / Odp: Moja relacja
« dnia: 30 Września 2015, 10:14 »
prosto ,że ja jestem zadowolona z mojego wesela a skoro wujkowi/cioci/babci nie odpowiada przykro mi.

23
Planujemy Rodzinę / Odp: In vitro
« dnia: 30 Września 2015, 10:13 »
Niee , nigdy nie słyszałam , a co to takiego ?

24
Dziś już wiem, że gdybym jeszcze raz miała robić wesele, to nie ustalalibyśmy odgórnie miejsc, przy których mają siedzieć goście.

Były jakieś problemy z usadzaniem ?

25
Wspólne mieszkanie / Odp: Marzenia...
« dnia: 30 Września 2015, 10:08 »
Mi się marzą gigantyczne okna w domu:
Pięknie to wygląda ale nie wyobrażam sobie ich mycia :)

26
Piękna Panna Młoda / Odp: Odchudzanie
« dnia: 30 Września 2015, 10:07 »
Tyle że mleko orkiszowe ma specyficzny smak który nie każdemu odpowiada, mnie kompletnie nie smakuje.

27
Samochód ślubny, transport / Odp: Samochód zabytkowy
« dnia: 28 Września 2015, 10:17 »
Piękne są , szczerze mówiąc dla mnie juz nie trzeba ich ozdabiać same w sobie są piękne.

28
Wspólne mieszkanie / Odp: Rutyna
« dnia: 01 Września 2015, 13:17 »
Mnie zawsze najwięcej frajdy sprawia organizowanie wszystkiego samemu w tajemnicy przed nim :)
A On też Cię tak zaskakuje? :)
On robi to jeszcze częściej niż ja :) bo ja nie wiem nigdy czy będzie miał wolną sobotę czy pracującą, więc jemu łatwiej jest coś wykombinować :) a nawet jak nigdzie nie jedziemy to często wychodzimy np na kolacje , albo takie zwykłe gesty, np wczoraj jak wróciłam z pracy on miał drugą zmianę , na stole w kuchni czekał na mnie bukiet róż, czekoladki i kartka z napisem "kocham cię" . Często robi mi takie niespodzianki zupełnie bez okazji

29
Relacje ze ślubów i wesel / Odp: Moja relacja
« dnia: 01 Września 2015, 12:42 »
A jak zespół i jedzenie??
Zespół super, zostali godzinę dłużej, niż było w umowie i nie policzyli za nią dodatkowo. Jedzenie... nam smakowało, 4 ciepłe posiłki, goście też chwalili, ale czy wszystkim się podobało to trudno powiedzieć.
Jeszcze nie widziałam żeby jakiekolwiek wesele wszystkim się podobało, zawsze znajdzie się ktoś komu cos sie nie bedzie podobało , nie ma się co przejmować opinią innych, ważne że Wam się podobało i wy się dobrze bawiliście

30
Planujemy Rodzinę / Odp: Instynkt macierzyński
« dnia: 01 Września 2015, 12:38 »
No ja kilka godzin po ślubie zaczęłam odczuwać taką presję od ciotek, babć itd. "No to kiedy dziecko" było jednym z najlżejszych pytań. Myślę, że to bardzo nieeleganckie i niedelikatne pytać tak ludzi, bo może są np. bezpłodni i to dla nich tragedia?
Dla mnie jest to po prostu niekulturalne , właśnie wzieliście ślub , cieszycie się że jesteście małżeństwem a połowa gości zamiast tą radość z wami dzielić naciska na dziecko. byłam na wielu weselach i na każdym jest to samo. zamiast życzeń ślubnych są pytania o dziecko.

Strony: « Poprzednia 1 [2] 3 4 ... 16 Następna »