Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mela

Strony: « Poprzednia 1 ... 14 15 [16]
226
Prezent ślubny / Odp: Prezent ślubny
« dnia: 24 Kwietnia 2015, 14:10 »
Przyłączam się , ja w prezencie ślubnym od kolegi "dostanę" sesję ślubną i uważam że to świetny prezent. Ufam mu wiem że robi świetne zdjęcia a ja nie będę musiała za nie płacić, a znajomy fotograf zawsze lepiej niż obcy jakoś tak swobodniej .

227
Wspólne mieszkanie / Odp: Swoje czy wynajmowane?
« dnia: 24 Kwietnia 2015, 14:07 »
Mnie też przeraża kredyt na 30lat (szczególnie jako pomyśle że wtedy będziemy już dobiegać 60tki , ale z drugiej strony .. Mieszkamy na wynajętym , w ciągu półtora roku to już nasze 5mieszkanie bo w każdym jakieś problemy albo zimno albo właściciel ładujący sie z buciorami jak nas nie ma... Nie wyobrażam sobie całego życia tak jak teraz co 3/4 miesiące pakując manatki . Już chyba wolę wziąć ten kredyt i mieć (prawie)swoje .

228
Zapraszanie na ślub, goście na weselu / Zaproszenia dla rodziców
« dnia: 24 Kwietnia 2015, 13:59 »
Cześć dziewczyny !

Jak w temacie , zastanawiam się nad zaproszeniami dla rodziców ,
Wesele organizujemy sami, rodzice doradzają jednak wszystko organizujemy i załatwiamy sami (tak chcieliśmy żeby uniknąć żalów i pretensji) .
Dlatego zastanawiamy się czy nie wręczyć rodzicom jakoś tak bardziej oficjalnie zaproszeń (znalazłam na allegro za kilka zł specjalne dla rodziców i świadków) co myślicie ?

Strony: « Poprzednia 1 ... 14 15 [16]