Przygotowania do ślubu i wesela > Przygotowania do ślubu

Planowanie wesela z notatnikiem weselnym?

(1/2) > >>

Sylwia Anna Knapek:
Cześć! Czy ktoś korzysta z notatnikaweselnego.pl? Czy jest on przydatny do zorganizowania wesela? Nie wiem, czy warto wykupić do niego dostęp? Czy ktoś mógłby się podzielić jakimiś spostrzeżeniami? Koleżanki polecały mi go, ale chciałabym uzyskać więcej info?

http://www.notatnikweselny.pl/

klara:
my sami w miarę możliwości organizujemy wesele,pytamy się o porady znajomych a dodatkowo w niedzielę wybieramy się na targi ślubne. Po co taki notatnik, z tego co piszesz to jeszcze placi się za to, szkoda kasy

Klara Nowak:
Sama mam ślub już za sobą, ale wiem ile przy jego okazji jest spraw do załatwienia. Dlatego tez gdybym dzisiaj miała wychodzić za mąż po raz drugi, na pewno skorzystałabym z "pomocy" takich portali jak http://www.slubeo.pl/korzysci/oszczednosc-czasu-i----blogi-s.html . Można na nim znaleźć wiele ciekawych artykułów poradnikowych, inspiracji, a także firm działających w branży weselnej. Dzięki temu w krótkim czasie znajdziemy np. zespół weselny, albo fotografa.

Beatriks:
Ja mam taki swój kajecik w którym wszystko notuje i to jest naprawdę fajna sprawa, polecam :)  Podobnie jak gadżety weselne z http://lilydecorations.com/kategoria/gadzety-weselne idealne do fotobudki, lub na kreatywną sesja zdjęciową z nutką humoru :)

alina66:
Fajna sprawa, lepiej notować wszelkie wątpliwości i szukac na nie odpowiedzi, niż niemile się zaskoczyć w dniu ślubu :)  Polecam też wszelkie poradniki weselne, fajne artykuły znalazłam na http://modnewesele.com/  :) Pozdrawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej