Autor Wątek: Poradnik ślubny  (Przeczytany 7869 razy)

Marcin Madej

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Poradnik ślubny
dnia: 01 Grudnia 2015, 10:35
Hej! Skąd czerpiecie inspiracje do aranżacji ślubu i sesji fotograficznych? Słyszałam o poradniku ślubnym wydanym w formie książki ślubnej ale nie mam pojęcia gdzie mogę go kupić!

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik ślubny
dnia: 12 Grudnia 2015, 10:34
Najczęściej po prostu z internetu.

biedronka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik ślubny
dnia: 05 Lutego 2016, 14:48
Faktycznie internet w takich sytuacjach jest niezastąpiony. Ja znalazłam stronę, która powinna zainteresować każdą pannę młodą. Zobaczcie tę stronę http://lashvolution.pl/   Każda z nas chce w ten dzień wyglądać jak najlepiej. Taka trzymiesięczna kuracja zdziała cuda, nie potrzeba dodatkowych upiększeń, bo i tak wszyscy będą zwracać uwagę na wasze oczy i piękne zdrowe, silne i długie rzęsy.

Klaudia Bienias

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik ślubny
dnia: 12 Lutego 2016, 10:05
Bardzo dużo inspiracji podczas organizacji mojego wesela zaczerpnęłam z książki ślubnej Bridelle. Jej ofertę znajdziesz na stronach serwisu pod adresem shop.bridellestyle.pl. Książka zawiera aż siedemnaście stylizacji ślubnych i pomocne rady w jaki sposób stworzyć ich klimat. Naprawdę polecam bo to bardzo dobra pozycja!

Klara Nowak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik ślubny
dnia: 11 Kwietnia 2016, 16:54
Przyznam szczerze, że tak z ciekawości sama bardzo chętnie przeczytałabym tą książkę:) A jeżeli chodzi o inspiracje w sieci, a także porady ślubne, można je znaleźć na stronie http://www.weselinka.pl/porady.html . Można tam znaleźć cenne porady, ciekawe pomysły i wszystko to, co sprawi, że organizacja ślubu i wesele będą o wiele przyjemniejsze i co najważniejsze, mniej skomplikowane:)