Autor Wątek: Biały wystrój sali weselnej  (Przeczytany 6132 razy)

Femme

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Biały wystrój sali weselnej
dnia: 11 Maja 2015, 10:27
Jak w temacie. Co o tym myślicie? powoli rozważam wystój sali i zastanawiałam się nad takim czymś jak tutaj na zdjęciach, w sensie biała oprawa stołów i krzeseł, takie długie białe "przykrywki" ( http://zaczernie.hotelnowydwor.pl/imprezy/wesela ). Wygląda ładnie, ale czy według Was to jest praktyczne? Nie przeszkadza jakoś w przesuwaniu krzeseł później kiedy już wszyscy są w stanie wskazującym? Bo i chyba poplamić to znacznie łatwiej... nie wiem, może sie czepiam ;/ ale jak macie jakieś doświadczenia w kwestii wystroju sali w odcienach bieli to proszę o uwagi :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Te pokrowce są fajne , aczkolwiek bynajmniej u siostry tak było , jak były blisko siebie ustawione krzesła i jeszcze obrusy do ziemi to łatwo było się potknąć szczególnie w szpilkach dziewczyny miały problem, tylko że u nas te pokrowce były sporo dłuższe tak że leżały na podłodze. Wyglądały pięknie z szarfami w kolorze fuksji , więc mogą być tylko patrz żeby były jednak ciut nad podłogą

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Obrusy do ziemi - wielka pułapka i przeszkoda :) Przekonałam sie o tym organoleptycznie.

Bella_

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Biały wystrój sali weselnej
dnia: 05 Stycznia 2016, 14:46
biały wystrój sali ślicznie się prezentuje, do tego odrobina różu, czy fuksji i oświetlenie, a tutaj jest kilka zdjęć z sali gdzie było wesele, ale na żywo wygląda to jeszcze piękniej!

Malwaflower

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Biały wystrój sali weselnej
dnia: 11 Sierpnia 2016, 14:43
Obrusy raczej nie do samej ziemi, może i ładnie to wygląda ale ktoś się potknie i wywróci lub po prostu mocniej pociągnie i wszystko zleci ze stołu.
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego. 
 Oscar Wilde

Gusia88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Biały wystrój sali weselnej
dnia: 06 Sierpnia 2019, 11:54
Biel jest uniwersalnym kolorem i na pewno będzie pasowała. Choć ja osobiście byłabym za jakimś kolorowym akcentem, nic krzykliwego, ale po prostu żeby był jakiś akcent. W Szczecinie mają bardzo fajną salę weselną - https://lawenda-szczecin.pl/ Zerknijcie. Lawendowy kolor jest moim zdaniem przepiękny ;)