Forum Ślubne PlanowanieWesela.pl

Przygotowania do ślubu i wesela => Sala weselna, menu i tort => : Beatriks 20 May 2015, 23:36

: Fajne miejsca na wesele :)
: Beatriks 20 May 2015, 23:36
W tym temacie, zapraszam was do prezentowania fajnych miejsc na zorganizowanie wesela, oczywiście w Polsce :) Na początek może Jura Krakowsko Czestochowska i hotel - http://www.hotelfajkier.pl/wesela-i-przyjecia (http://www.hotelfajkier.pl/wesela-i-przyjecia) bardzo piękna okolica, cudowne plenery, świeże powietrze, sceneria wręcz bajkowa :) A jakie miejsca weług was są wyjątkowe?
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Kasztanka 26 May 2015, 21:49
Ale konkretnie o jakie miejsca chodzi? O plenery czy o sale weselne?
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Beatriks 03 June 2015, 21:28
I plenery i sale, bo przecież można mieć wesele w sali i też na zewnątrz.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Kasztanka 08 June 2015, 11:44
W Warszawie moim zdaniem bezwzględnie są to Łazienki
(http://www.warsawtour.pl/sites/default/files/imagecache/atrakcja_big/repozytorium/zdjecia/palace/palac_na_wyspie_1_knaperty.jpg)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Hotel Boss 30 June 2015, 10:40
Zapraszamy do Hotelu Boss w warszawskim Wawrze. :) Jesteśmy zlokalizowani po sąsiedzku z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym zaledwie 15 km od centrum miasta.
Organizujemy wesela na ponad 300 osób w Restauracji Malinowej, do 200 osób w restauracji Stary Młyn oraz do 70 osób w stylowej Karczmie Góralskiej.
Dysponujemy też terenem na ślub w plenerze. Zapraszamy do obejrzenia naszych sal przy ul. Żwanowieckiej 20.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Aneta 09 July 2015, 08:30
Fajne miejsca na zorganizowanie wesela i ślubu w plenerze znajdziecie na tej stronie: http://www.weselawplenerze.pl/miejsca-na-wesela-w-plenerze/6  Jest mapka z podziałem na województwa, więc na pewno ułatwi Wam to poszukiwania idealnego miejsca :)
Ponadto od razu można znaleźć tam polecane firmy specjalizujące się w branży (konsultanci ślubni, catering, zespoły, firmy wynajmujące sprzęt, itp.), dzięki którym organizacja wesela na pewno przebiegnie sprawnie, profesjonalnie i bez stresu :) Pozdrawiam.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Beatriks 23 July 2015, 11:48
Dziewczyny, a jeszcze dodam od siebie jedną ciekawą informacje, może komuś się przyda, otóż w http://www.hotelsulkowski.pl/ (http://www.hotelsulkowski.pl/) - to jest w Wielkopolsce, są organizowane tzw. Weselne Dni Otwartych Drzwi, czyli można przyjść zobaczyć jak wyglądają przygotowane sale, skosztować jedzenia, porozmawiać, pojawi się też kilka firm zewnętrznych z okolicy etc. Rzecz dzieje się 27.09.2015, jeśli planujecie wesele w okolicy warto wpaść na małe rozeznanie :)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: zagrodowaosada 08 September 2015, 16:58
Witam, zapraszam do zobaczenia naszego fajnego miejsca na wesele inaczej...,  dla Tych, którzy kochają wieś, którym w duszy gra Rytm Natury, pachnie siano i wiejskie łono :) , gdzie lustra zastępuje przyjazna twarz obok, a dekoracją jest miłość i stuletnia stodoła pełna kolorowych wianków: www.zagrodowaosada.pl na stronie są zdjęcia z naszych wesel, miło było tu zagościć, pozdrawiam!
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Drochanna 18 September 2015, 18:37
Szukałam miejsca na wesele na portalu, który jest rodzajem katalogu sal weselnych w Polsce http://www.lokaleweselne.pl/
 (http://www.lokaleweselne.pl/)
Tego miejsca nie widziałam. Zgadzam się natomiast co do faktu, że miejsce powinno być zgodne z charakterem pary młodej.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Maksineczka 27 September 2015, 20:46
Ach, ślub w Bieszczadach.. na połoninie... coś cudownego.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Jagodaaa 28 September 2015, 23:42
Dla wielbicielek Seksu w wielkim mieście - ślub Mirandy w parku, jesienią, pięknie:
(http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/538/SCity_014.jpg)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Maryś 05 October 2015, 14:08
Byłam już na kilku weselach moich przyjaciółek i przyjaciół. Odwiedziłam różne domy weselne i największe wrażenie wywarła sala Lila Park. http://www.lilapark.net/ (http://www.lilapark.net/)
Jest bardzo duża i przestronna. Nie czuć nieprzyjemnego uczucia ścisku. Serwowane potrawy okazały się bardzo smaczne. Dekoracje stonowane i nie rażące w oczy. Goście się dobrze bawili. Państwo młodzi byli zachwyceni. Ja jako uczestniczka tez podzielam ich optymizm, względem tej sali. ;)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Kasia77 07 October 2015, 16:01
Hmmmm a może Puszcza Białowieska? No może nie ścisły rezerwat, ale gdzie obrzeża?
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Mela 08 October 2015, 13:52
Ja będę miała wesele w tym samym pałacu w którym miała moja siostra.
od wewnątrz wygląda jeszcze piękniej.

(http://www.baloszyce.polturizm.ru/images/BALOSZYCE114.jpg)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: alina66 14 June 2016, 11:22
Hej :) A co sądzicie o http://www.restauracjaavangarda.pl/pl (http://www.restauracjaavangarda.pl/pl)? Koleżanka bardzo poleca. Twierdzi, że wszystko na wysokim poziomie, zarówno jedzenie jak i obsługa. Można liczyć na pomoc. Patrzą na potrzeby gości i starają się rozwiązywać problemy. Może ktoś z Was kojarzy? :) Co doradzicie? :)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Magiczna 09 August 2017, 12:24
Trzeba zacząć je odpowiednio wcześnie, aby potem uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu. Przygotowania do ślubu są bardzo istotne, bo przecież to od nich właśnie zależy efekt finalny Wyjątkowego Dnia. Nie możemy jednak zapomnieć, że do zrobienia jest naprawdę dużo i dość łatwo się w tym natłoku obowiązków pogubić, a tego zapewne każda Młoda Para chciałaby uniknąć. Więc najlepszą salą weselną w Warszawie jest 
http://www.warszawianka.pl/pl/uroczystosci/wesele (http://www.warszawianka.pl/pl/uroczystosci/wesele)
 Sami się przekonajcie:)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Walentowicz 20 October 2017, 19:07
A jakby ktoś szukał w mazowieckim sali na wesele to zerknijcie sobie na Willę Zagórze - http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice-pod-warszawa.html . Sala jest ok 7 km od Warszawy, więc blisko od stolicy, a jednak pod miastem, więc spokojnie. Willa jest naprawdę ładna, więc myślę, że to dobra opcja żeby od razu zrobić tam sobie sesję zdjeciową :) No i to też hotel, więc nie będzie problemu żeby ulokować gości :)
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Magiczna 26 October 2017, 09:36
Fajnym miejscem na wesele jest wynająć taka halę i na powietrzu zrobić ceremonie i oczywiście jak nam na to pogoda pozwoli , znam firmę która zajmuje się wynajmowaniem lub sprzedażą http://mastapolska.pl/produkty/arctic.html (http://mastapolska.pl/produkty/arctic.html) bardzo dużo osób korzysta z ich usługi , kto wie może przekonam Ciebie.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Walentowicz 25 June 2018, 17:24
Ja miałam slub w krakowie, płaciliśmy 210 zł za osobe.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Moska90 29 September 2020, 23:50
Jasne, że tak! Przecież to Wasz magiczny dzień, dlatego też powinniście wybrać jak najlepszą salę. Moim zdaniem, super mogą się w Waszym przypadku sprawdzić takie obiekty jak na przykład Centrum Molo. Wiele osób organizuje tam wesela, więc koniecznie przyjrzyjcie się ich salom. Na mnie robią one wrażenie.
: Odp: Fajne miejsca na wesele :)
: Gusia88 22 March 2022, 00:24
Na fajne miejsce na wesele często trzeba jednak poczekać. Tutaj https://wiesci.ostroleka.pl/rezerwacji-sali-kiedy-nalezy-rozpoczac-poszukiwania/ (https://wiesci.ostroleka.pl/rezerwacji-sali-kiedy-nalezy-rozpoczac-poszukiwania/) znajdziecie artykuł na ten temat. Warto odpowiednio wcześnie zarezerwować salę, żeby później nie być rozczarowaną. Coraz więcej wesele odbywa się też w tygodniu, bo jednak soboty są naprawdę oblegane i terminy odległe.