Autor Wątek: SAXONIA - Sala weselna  (Przeczytany 5731 razy)

Saxonia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
SAXONIA - Sala weselna
dnia: 09 Marca 2016, 11:36
SAXONIA
SALA WESELNA
ŁÓDŹ



Wesela są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.

Uroczyste przyjęcia weselne organizowane w Saxonii  cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły wystroju sali, wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa. Czyni  to każde przyjęcie w Saxonii wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe, przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim zaangażowaniem, indywidualnie pod każdą uroczystość.

Sala otoczona jest dużym, pięknym ogrodem, w którym znajdują się ławeczki oraz altana.

Dodatkowo ustawiliśmy w nim do Państwa dyspozycji duże eleganckie namioty okolicznościowe, mieszczące 120 osób, w których organizujemy ceremonie ślubne.



Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:

możliwość dowolnego ustawienia stołów, wybór różnokolorowej dekoracji sali bankietowej,
we współpracy ze znakomitymi zespołami muzycznymi
i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną wesela,
bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
dekorację stołu przaśnego w różnych wersjach, w zależności od pory roku,
wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski i kucharski,
nowoczesne zaplecze kuchenne,
klimatyzację sali weselnej,
duży parking na zamkniętym terenie,
inne, nie wyszczególnione.



Organizujemy także:

imprezy w plenerze
bankiety i spotkania firmowe
chrzty, komunie, uroczystości rodzinne
sylwestra i bale karnawałowe

SAXONIA
Małgorzata Janik - Lasota
tel. 042 681-16-40
tel.kom. 504-047-799
ul. Pomorska 571
92-735 Łódź


« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2016, 11:52 wysłana przez Saxonia »

Manka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SAXONIA - Sala weselna
dnia: 11 Marca 2016, 12:57
Witam.
Kilka tygodni temu byłam na imprezie rodzinnej w tej sali i muszę napisać, że już dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej zabawie! Pyszne jedzenie, świetna obsługa, piękne miejsce i świetna zabawa! Jeśli ktoś szuka sali na jakieś imprezy to naprawdę gorąco polecam Saxonię!

M.

Klara Nowak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: SAXONIA - Sala weselna
dnia: 18 Kwietnia 2016, 23:38
Ja tak sobie myślę, że warto zdecydować się na organizację przyjęcia weselnego, w miejscu które jest polecane przez inne osoby. Jeżeli mamy problem z wybraniem czy też znalezieniem sali, bardzo pomocnym może okazać się portal http://lokaleweselne.pl/ , gdzie mamy możliwość zapoznania się z opiniami o różnych miejscach, a także poznać obowiązujące w nich ceny. Dodatkowo możemy zobaczyć zdjęcia i poznać opinie innych o konkretnych lokalach.