Autor Wątek: jakies pomysły?  (Przeczytany 17842 razy)

majkaa30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-11
    • Zobacz profil
jakies pomysły?
dnia: 13 Stycznia 2015, 10:35
My ostatnio byliśmy na takim łączony kawalersko-panieńskim w zatorze coś jak tu. Świetny pomysł na taką tematyczną imprezę i to w parku rozrywki. Nie wiem tylko jak to cenowo się przedstawia...a u was jakie plany?

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 20 Stycznia 2015, 22:54
Po pierwsze: jakieś pomysły to za bardzo ogólny temat.
Po drugie - nie ważne gdzie: łączony wieczór panieński i kawalerski to ZAWSZE zły pomysł.

dersi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 06 Lipca 2015, 13:35
wątek troszkę przygasł, ale podpowiedzcie jakie rzeczywiście pomysły i zabawy organizowaliście dla młodych? ja planuję pannę młodą zabrać najpierw na pół dnia do spa, na masaże, relaksik, szampanik, potem w tym spa fryzjer, kosmetyczka i na koniec oczywiście porządna imprezka :) podobne pomysły widziałam tu  http://www.white-dress.pl/  na stronie dla państwa młodych ale wolałabym usłyszeć wasze opinie. aaaaa i też uważam, że łączony wieczór to nie zabawa tylko męka :D

jovisse

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 10 Lipca 2015, 11:58
Zabawa w barmana na wieczorze panieńskim? Nic lepszego J Można się lekko upić i przy okazji mieć świetną świetną frajdę. My akurat korzystałyśmy ze znanej strony i filmików z yt: https://www.youtube.com/watch?v=wX6PItRIk9w&feature=youtu.be&sub_confirmation=1
W rolę barmana wcielił się brat mojej przyjacióli,. Było pysznie – na pewno powtórzymy niektóre drineczki :) Potem wyskoczyłyśmy na imprezę do klubu,

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 16 Lipca 2015, 13:04
Ja sama powiedziałam swoim koleżankom, że mam za dużo lat, żeby bawić się w przebieranki i z okazji mojego wieczoru panieńskiego mamy po prostu iść "na miasto" - więc nie będzie specjalnej fety. Ale młodsze koleżanki jak najbardziej organizują tematyczne wieczory panieńskie :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 16 Lipca 2015, 13:06
Ja sama powiedziałam swoim koleżankom, że mam za dużo lat, żeby bawić się w przebieranki i z okazji mojego wieczoru panieńskiego mamy po prostu iść "na miasto" - więc nie będzie specjalnej fety. Ale młodsze koleżanki jak najbardziej organizują tematyczne wieczory panieńskie :)
Tak było przy panieńskim mojej siostry :) Ja z kolei w ogóle nie będę miała wieczoru panieńskiego ze względu na to że w czwartek jeszcze będę pracować a moja siostra i świadkowa przylatuje dopiero w piątek wieczorem więc nie ma sensu :d

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 17 Lipca 2015, 16:03
Mój wieczór jest dla mnie póki co tajemnicą, ale ze wszystkich wieczorów panieńskich, jakie ja organizowałam dla koleżanek, najbardziej udanym pod względem stylistyki był wieczór "hawajski".

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 25 Lipca 2015, 20:37
My w bardzo małym gronie jedziemy na 2 dni do SPA. W dużej mierze ja sponsoruję, bo nie chcę koleżanek na koszty narażać.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 26 Lipca 2015, 11:13
Mój wieczór panieński to dla mnie również tajemnica... choć raz podsłuchałam dziewczyny i chyba ma być coś w klimacie "diabelskim" :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 27 Lipca 2015, 16:23
Wieczór panieńsko-kawalerski? A w życiu! :) My na mój idziemy po prostu na jakieś disco.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 27 Lipca 2015, 16:23
I to już w najbliższy piątek :D

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 02 Sierpnia 2015, 22:33
I to już w najbliższy piątek :D
Kasztanka, jak było???

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 03 Sierpnia 2015, 22:31
I to już w najbliższy piątek :D
Kasztanka, jak było???
No właśnie Kasztanka czekamy na relację :D

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 04 Sierpnia 2015, 10:27
A czy orientujecie się, jak będą wyglądały/wyglądały wieczory waszych wybranków? :D

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: jakies pomysły?
dnia: 04 Sierpnia 2015, 23:08
Było bardzo fajnie. Najpierw u mnie w domu kilka drinków, potem w restauracji pyszne jedzenie i dalej wyjście do baru, trochę tańców i tyle :) Bardzo sympatycznie.