Różności (dla par i dla gości) > Wspólne mieszkanie

Budżet domowy

<< < (2/2)

Mela:
My od początku odkąd razem zamieszkaliśmy (wtedy tylko on pracował ja się uczyłam) mieliśmy "jeden portfel" dzięki temu mogłam robić zakupy nie prosząc go o pieniądze, kiedy zaczęłam pracować zasada została ta sama tylko budżet większy , każde ma swoje konto na które wpływa wypłata ale kasa wspólna i nigdy nie było kłótni . Nie kontrolujemy wzajemnie tego na co to drugie wydaje pieniądze ale wiem ile miał wypłaty i ile zostaje mu na koniec miesiąca i to samo działa w drugą stronę . Dla nas ten układ jest idealny

Kasia77:

--- Cytat: Mela w 11 Maja 2015, 17:01 ---My od początku odkąd razem zamieszkaliśmy (wtedy tylko on pracował ja się uczyłam) mieliśmy "jeden portfel" dzięki temu mogłam robić zakupy nie prosząc go o pieniądze, kiedy zaczęłam pracować zasada została ta sama tylko budżet większy , każde ma swoje konto na które wpływa wypłata ale kasa wspólna i nigdy nie było kłótni . Nie kontrolujemy wzajemnie tego na co to drugie wydaje pieniądze ale wiem ile miał wypłaty i ile zostaje mu na koniec miesiąca i to samo działa w drugą stronę . Dla nas ten układ jest idealny

--- Koniec cytatu ---
No i właśnie o czymś takim mówię :)

alina66:
Nasz budżet po ślubie może i nie jest za duży, ale co zrobić. Tak czy siak - przeprowadzamy się i może polecicie dobre firmy, które sprzedają sprzęt AGD. Potrzebuję odkurzacza i zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z tej oferty: http://www.hoover.pl/ - może znacie? Znajomi mówią, że sprzęt tej firmy jest dobrej jakości, a w AGD zawsze dobrze zainwestować troszkę więcej. I jeszcze jedno pytanie: lepiej kupić odkurzacz z workiem czy bez?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej