Autor Wątek: Co Was denerwuje...?  (Przeczytany 40648 razy)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 30 Czerwca 2015, 10:14
Okazało się że ona akurat wybrała tą datę i ona musi ją mieć.  
Wybrała, ale nie zarezerwowała? Jej strata ;)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 30 Czerwca 2015, 21:36
Wtedy się wkurzyłam , my cali w skowronkach bo data ustalona będzie ślub a ta małpa mi tu cyrk urządza ale teraz się z tego śmiejemy . Najważniejsze że my mamy swoją wymarzoną datę a ona niech robi co chce.

Nie zarezerwowała bo uważa że wesele można spokojnie zorganizować w 3miesiące tak jak wyczytała gdzieś na forum . Niestety jej się to nie uda , w naszej okolicy są tylko dwa miejsca gdzie wesele można zrobić więc trzeba długo czekać . My jak rezerwowaliśmy datę w marcu były zapisy na 2017 rok. na 2016 były dwie daty zwolnione przez inne pary nasz 18.06.2016 i właśnie 06.08.2016 .
No cóż.... to pozostaje życzyć powodzenia... jej przyszłemu mężowi ;)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 01 Lipca 2015, 16:38
To na pewno mu się przyda :) My z moim N już ciągniemy zakłady jak długo ten biedny chłopak wytrzyma
W sumie... widziały gały co brały ;)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 01 Lipca 2015, 20:54
Mela podziwiam cierpliwość, ja bym chyba nie wytrzymała!!

jovisse

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 07 Lipca 2015, 12:04
Z nią ślubu nie biorę . Po prostu utrzymujemy poprawne stosunki . Ona już taka jest cała rodzina ma jej dość. Najbardziej po tej akcji z datą ślubu, Już nawet rodzice nie reagują na jej schizy , chociaż w sumie po ostatniej awanturze ojciec sie już 3tydzień do niej nie odzywa :) (pojechała do nich i ojcu KAZAŁA wziąć dla niej 50tysięcy kredytu na zorganizowanie wesela bo ona musi mieć piękny ślub a nie tak jak my . (bo my robimy tylko dla najbliższych jakieś 40osób. Normalnie kościół sala zespół wesele do rana tylko nie dla całej rodziny bo nas na to nie stać. robimy takie wesele na jakie nas stać) a ona uważa że takie wesele to nie wesele i oczekuje że rodzice jej zapłacą za takie na 150osób. Delikatnie mówiąc ojciec jej kazał spadać

Maskara! Czasami zastanawiam się, skąd biorą się tacy ludzi... A ojciec dobrze zrobił - chce ślub, niech na niego zarobi.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 17 Lipca 2015, 15:50
Delikatnie mówiąc ojciec jej kazał spadać
I miał rację :) :) :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 25 Lipca 2015, 20:33
ale ja chce pracować a nie siedzieć na jego utrzymaniu całe życie)
I świetnie, tak robi każda osoba, która ma honor.

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 26 Lipca 2015, 10:54
pojechała do nich i ojcu KAZAŁA wziąć dla niej 50tysięcy kredytu na zorganizowanie wesela bo ona musi mieć piękny ślub a nie tak jak my
Masakra jakaś. Nie wytrzymałabym z taką babą :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 27 Lipca 2015, 15:51
A moje wesele jak jej sie nie podoba nie musi przychodzic ważne że my jesteśmy zadowoleni
I słusznie :) A jak chce mieć wesele za 50 tysięcy, to niech sobie zarobi :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 02 Sierpnia 2015, 21:49
A nie denerwuje to, że zawsze, ale to zawsze, kiedy zbliża mi się jakieś ważne wydarzenie, to wyskakują mi pryszcze i skwarki. I tylko wtedy.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 03 Sierpnia 2015, 22:26
Mnie niestety coraz częściej wkurza mój facet. Kilka razy rozmawialiśmy nawet o przełożeniu ślubu... ale wiecie jak to jest - przełożenie = ślubu nigdy nie będzie.

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 04 Sierpnia 2015, 06:59
Mnie niestety coraz częściej wkurza mój facet. Kilka razy rozmawialiśmy nawet o przełożeniu ślubu... ale wiecie jak to jest - przełożenie = ślubu nigdy nie będzie.
Ojej, może to chwilowy kryzys...?

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 04 Sierpnia 2015, 22:14
Mnie niestety coraz częściej wkurza mój facet. Kilka razy rozmawialiśmy nawet o przełożeniu ślubu... ale wiecie jak to jest - przełożenie = ślubu nigdy nie będzie.
Oj, a co się dzieje??

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 06 Sierpnia 2015, 19:32
Mnie niestety coraz częściej wkurza mój facet. Kilka razy rozmawialiśmy nawet o przełożeniu ślubu... ale wiecie jak to jest - przełożenie = ślubu nigdy nie będzie.
Spokojnie , to na pewno tylko chwilowy kryzys. praca, dom codzienne sprawy i problemy wszystko się odbija na waszych relacjach. My też mieliśmy taki kryzys. Ciągle się kłóciliśmy o wszystko bo każde z nas się denerwowało , dlatego zaczęliśmy jeździć razem na weekendy albo robić cokolwiek razem. choćby wypad do kina i na kolacje rozluźni atmosferę, zapomnicie o nerwach porozmawiacie spokojnie odprężycie się. Nam to bardzo pomogło. Od tamtej pory się nie kłócimy a każdy taki weekend daje mega energię na kolejne tygodnie.

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Menis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
  • Fotografia ślubna, kamerowanie.
    • Zobacz profil
    • Fotograf ślubny zakopane
Odp: Co Was denerwuje...?
dnia: 07 Sierpnia 2015, 10:34
Dokładnie, jakbyście mieli już ślub - to są to później tzw. milczące dni, w których po prostu jesteście na siebie źli i nie odzwyacie sie do siebie - to jest norma.
Szukasz profesjonalnego fotografa na ślub? Sprawdź sesja ślubna zakopane.
Sesja w plenerze? Nie ma sprawy - piękne góry w Zakopanem będą dla nas inspiracją :)